PODCAST


M I E S Z K A N I  E    N A    M I A R Ę , to mój autorski projekt, którym chciałabym się z Wami podzielić. W jaki sposób zaplanować swój dom, niekoniecznie czy jest naszą własnością czy go wynajmujemy, tak aby życie w nim było przyjemne i pełne pozytywnych doświadczeń.


Zapraszam do odsłuchów na soundcloud TUTAJ oraz do poszczególnych postów na Blogu, gdzie umieszczam pomoce do pobrania.


PILOTAŻ

To odcinek rozpoczynający serię MIESZKANIE NA MIARĘ, w którym wyjaśniam na czym polega cała seria podcastów, o czym dokładnie będziemy rozmawiać. Wspominam tu o planowaniu kuchni i o tym jak przygotować się do remontu.
TUTAJ
ODCINEK 1 - MAGIA 10 minut

W odcinku poruszam temat: domowych porządków, bo uważam, że przed większym krokiem remontem lub kompletną demolką, zawsze warto zacząć od czegoś mniejszego. O czym dokładnie porozmawiamy?
TUTAJ
ODCINEK 2 - RZECZY

W dzisiejszym odcinku poruszę temat: RZECZY. Jak się okazuje temat rzeczy jest nam bardzo bliski, to żadne odkrycie. O czym dokładnie porozmawiamy? O tym jak wpływają na nas rzeczy.
TUTAJ
ODCINEK 3 - PLANOWANIE SZAF

W odcinku poruszam temat: planowania szaf i innych miejsc na przechowywanie. Wspominam także o checkliście, która jest możliwa do pobrania na blogu.

TUTAJ
ODCINEK 4 - STUDENCKIE URZĄDZANIE

W odcinku poruszam temat pakowania się podczas przeprowadzki na studia, do pracy czy też w inne miejsce. Do pobrania także checklista z rzeczami MUST HAVE

TUTAJ


ODCINEK 5 - SPOSÓB NA DOBRY SEN

Podobno przesypiamy 1/3 swojego życia. Jak ważny jest dla nas sen i jak bardzo go doceniamy?


TUTAJODCINEK 6 - TAJEMNICA GARDEROBY W PIGUŁCE
Czy garderoba w pigułce jest tylko dla minimalistów? Co można wykorzystać z tego eksperymentu?


TUTAJODCINEK 7 - PLANOWANIE POKOJU DZIECIĘCEGO

czyli kilka wskazówek krok po kroku w planowaniu miejsc dla dzieci.


TUTAJODCINEK 8 - DOMOWE MIEJSCE PRACY

już wkrótce :)


2 komentarze:

  1. ciekawy wpis! postaram się wchodzić tutaj częściej

    OdpowiedzUsuń
  2. 55 year-old Environmental Tech Allene Capes, hailing from Listowel enjoys watching movies like "Charlie, the Lonesome Cougar" and Writing. Took a trip to Medina of Fez and drives a Viper. link strony

    OdpowiedzUsuń

Instagram