PODCAST #6 TAJEMNICA GARDEROBY W PIGUŁCE


Zawsze byłam ciekawa wniosków Blogerów, którzy podjęli się wyzwania małej garderoby. Ostatnio, zerkając na moją szafę i codzienny komplet ubrań doszłam do pewnego wniosku … i tym chcę się z Wami dziś podzielić.

Garderoba w pigułce, to wspaniały temat, nie tylko dla minimalistów, to mobilizacja dla zakupoholików lub tych, którzy wiecznie nie wiedzą w co się ubrać. Jest wiele miejsc w sieci, które poruszają ten temat i dodatkowo podaja pomocną dłoń: w jaki sposób osiągnąć wymarzony cel.

Na blogu, wielokrotnie pisałam na podobny temat, jeśli poszukujecie inspiracji, zapraszam tu:

 • PODCAST #3 - o tym jak planować szafy i przechowywanie w domu, to także temat garderoby, mający na nią bardzo duży wpływ
 • MODA=DOMOWA DEKORACJA - jak bardzo nasza garderoba może wpłynąć na dekorację domu?
 • GDY URZĄDZASZ SWOJE PIERWSZE MIESZKANIE - czyli kilka pomocnych słów, o tym na co zwracać uwagę i o czym pamiętać lub nie zapomnieć 
 • WIOSENNE WIETRZENIE SZAFY - jak to zrobić nie tylko wiosną :) pomocne pytania i podpowiedzi, w jaki sposób zabrać się za porządki w szafieNigdy nie podejmowałam wyzwania garderoby w pigułce. Z kilku powodów:

1. Nie lubię się ograniczać. Ograniczenia niosą za sobą negatywne emocje. Czasem nowy t-shirt potrafi poprawić nie jednemu zepsuty dzień.

2. Nigdy nie miałam za dużo ubrań, dlatego temat garderoby w pigułce był przeze mnie odbierany, jako niesamowite doświadczenie osób, które mają problem z zakupoholizmem lub gromadzeniem nadmiaru rzeczy.

3. W jaki sposób, osoby mieszkające w klimacie charakteryzującym się czterema porami roku, mogą ograniczyć się do 30 rzeczy? Czapka, kurtka, szalik, rękawiczki, buty zimowe to już pięć rzeczy, a ja nadal jestem bez bielizny.

Słuchajcie, mój wniosek jest taki:
N I E   W A Ż N E   C Z Y    M A S Z    3 0   S Z T U K   U B R A Ń   C Z Y   5 0 0 ,  W A Ż N E,  I L E    W Y K O R Z Y S T U J E S Z   N A   C O   D Z I E Ń  :)

Jak to osiągnąć? zapraszam Was do wysłuchania PODCASTU, a przy okazji pobierz dzienniczek, w którym będziesz mógł odkryć swoją garderobę w pigułce:Ola z apetycznego wnętrza

19 komentarzy:

 1. Super ! bardzo fajny podcast, widzę że się spodobały tego typu przekazy bo coraz więcej się pojawia co mnie cieszy. też lubie posłuchać do czasu do czasu ciekawych informacji na temat wnętrz i urzadzania mieszkania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie teraz urządzamy garderobkę u siebie w mieszkaniu, i szukamy jakiś porad i inspiracji może znajdziemy coś ciekawego w podcascie, umili nam drogę do pracy dzisiaj.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy i przydatny wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super poradnik! Z pewnością wykorzystam Twoje wskazówki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super! Ciekawy podcast, można sobie posłuchać jak to z tą garderobą jest, ciekawe wskazówki dajesz, szczerze powiem że bardzo lubię słuchać takich podcastów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie że ktoś robi o tym podcasty, czasami można sobie w podróży posłuchać czegoś takiego i zainspirować się jakimś ciekawym pomysłem i w domu u siebie coś podobnego zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja do dziś pamiętam jak namawiałam męża podczas planowania budowy nowego domu o sporą garderobę w sypialni. Nie lubię ograniczeń a już tym bardziej w kategorii ubrań..

  OdpowiedzUsuń
 8. Super! bardzo fajnie że dodajesz te podcasty lubię sobie ciebie posłuchać i fajnie że to już 6 podcast bardzo ciekawy podoba mi się. Podoba mi się to co mówisz o garderobie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mógłby jakiś nowy podcast wlecieć bo już nie ma faktycznie czego słuchać ciekawego w tym internecie a chętnie bym posłuchał jakiś fajnych podcastów.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja mam sporo do nadrobienia bo widzę że to już podcast numer 6 a ja nie widziałem poprzednich, jestem nowy na blogu ale myślę że jeśli chodzi o podcasty to nadrobie bo miły masz głos i fajnie się tego słucha.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za komentarz :) to miło, bo kontynuuję nagrywanie podcastów :)

   Usuń
 11. Bardzo ciekawy podcast, widać idea minimalizmu wchodzi także do garderoby :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo fajny sposób przekazywania przydatnej wiedzy. Będę śledzić nowe wpisy i podcasty.

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo fajny post. Garderoba może być naprawdę bardzo problematyczna. Czasami warto ograniczyć się do 30 rzeczy i to w zupełności wystarczy. Z jednej strony ta liczba nie jest za mała do poprawnego funkcjonowania, a z drugiej nie musimy wydawać wielu środków, które jako zaoszczędzone możemy przeznaczyć np. na wycieczkę.

  OdpowiedzUsuń
 14. Zawsze mam problem, aby utrzymać porządek w swojej garderobie...

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja mam jedno pomieszczenie przeznaczone na garderobę...

  OdpowiedzUsuń

Instagram