współpraca


Po trzech latach blogowania, z czystym sumieniem mogę wykrzyczeć: uwielbiam być blogerką! Dlaczego? Na to pytanie odpowiadam w zakładce O MNIE i TUTAJ, a także TU . Zapraszam, poznajmy się :)


Na początku co nieco o blogu ...


To był zimny grudniowy wieczór ... kilka tygodni wcześniej skończyłam studia i wróciłam do domu w górach. Zima szalała za oknem, dziś nikt nie widzi takiej aury na zewnątrz nie pamięta ... Postanowiłam, że zrobię coś dla siebie. Nigdy nie przypuszczałam, że ten jeden krok tak dużo zawojuje w moim życiu, bo zrobiłam wtedy coś z myślą o sobie, ale dziś wiem, że się myliłam … założyłam bloga, który obecnie jest inspiracją dla tysięcy osób dziennie :) 

Blog apetyczne wnętrze istnieje od grudnia 2011 roku, od tego czasu jego liczba odsłon osiągnęła ponad 2 000 000. Miejsce cieszy się sporą popularnością, jak na blog związany z aranżacją i dekoracją wnętrz, posiada ponad 300 tysięcy unikalnych użytkowników oraz ponad 10 tysięcy fanów na facebook'u. Przez 3 lata na blogu pojawiło się ponad 1000 wpisów

APETYCZNE WNĘTRZE TO...

... inspiracje na to jak zagospodarować swoje najbliższe otoczenie
... proste sposoby na to, gdzie szukać pomysłów?
... porady jak prosto zmienić nie tylko wnętrze, ale swoje życie poprzez wnętrze
... wyzwania na zmiany
... minimalne, czyli proste życie
... poradnik w poszukiwaniu małych przyjemnościBlog raz na pół roku zmienia swój wizerunek lub przechodzi małą metamorfozę. Zmiany nie są tylko związane z wyglądem, ale także z treścią. Śledzę prośby i ulubione tematy moich czytelników. Dzięki temu wiem jaka tematyka interesuje szerokie grono osób oraz buduję swój indywidualny styl. W maju 2014 roku blog Apetyczne Wnętrze został dostrzeżony przez magazyn PRESS i zajął drugie miejsce w rankingu blogów o dizajnie. W grudniu 2014 roku po raz pierwszy wystąpiłam w roli prowadzącej webinar wnętrzarski.

Poza blogiem prowadzę dwa blogowe projekty, w których również chętnie nawiązuję współprace.

Apetyczny Projekt to projekt polegający na współpracy z innymi blogerkami. Pod określoną tematyką, wybranego dnia, każda osoba biorąca udział w apetycznym projekcie opisuje swoje spostrzeżenia / porady / doświadczenia. W ten sposób chcemy budować kompendium wiedzy, który może posłużyć naszym czytelnikom. To także współpraca, która udowadnia jak bardzo blogosfera, szczególnie wnętrzarska, potrafi się zorganizować i wspólnie wykonywać rzeczy, które cieszą i są potrzebne innym.

Apetyczny Weekend, to wersja Apetycznego Projektu w formie offline, to spotkanie blogerek. Spotkanie ma na celu poszukiwanie inspiracji, wymianę doświadczeń. Podczas weekendu odwiedzamy miejsca, kosztujemy ich specjałów, poznajemy projektantów, polskie wzornictwo i spotykamy nasze koleżanki-blogerki, które działają w danym regionie. Poza tym, spotkanie jest możliwością do wymiany naszych wspólnych doświadczeń związanych z blogosferą. Bardzo chętnie nawiążę współpracę w ramach tego projektu.
bardzo chętnie nawiążę współpracę z:

- polskimi producentami mebli, oświetlenia i dekoracji
- sklepami z dekoracją wnętrz
- kawiarniami, restauracjami, hotelami, klubokawiarniami itp. jednym słowem: miejscami apetycznymi
- showroom'ami i projektantami dla "polskich smaków"
- magazynami lifestylowymi, ceniącymi proste życie
- polskimi producentami żywności i kosmetyków (projekt nowego cyklu w trakcie realizacji)


skontaktuj się przez zakładkę KONTAKT lub napisz:
apetycznewnetrza@gmail.com i w tytule wiadomości zamieść hasło: "WSPÓŁPRACA"

Więcej informacji drogą mail'ową. Dla każdego zgłoszenia przygotowuję indywidualną ofertę współpracy.do tej pory współpracowałam i zaufali mi ...
  
obejmowałam także swoim patronatem wiele imprez związanych z promocją polskiego wzornictwa, w niektórych występowałam również jako członek jury

Instagram