Ni to róż, ni też cegła


Ostatnio furorę robi jeden kolor, który nazwałam ni to róż ni to cegła, tez urzekł Was ten trend? Ja nie mogę się zdecydować, co w tym kolorze zrobić w moim domu.

podoba Wam się? trochę tu różu, trochę włoskiej terakoty, która przypomina letnie dni i ciepłe podłoże pod stopami. Z drugiej strony jest to kolor, który nie należy do jasnych, a jednak wnętrza z jego udziałem wskazują na ciepłe i pełne energii. Gdzie można go użyć?

1. TREND "TON w TON" - czyli na tym samym tle, mebel w tym samy kolorze lub jego odcieniu.
2. JEDNA ŚCIANA, która podkreśli, np. zagłówek łózka, ten zabieg można też zastosować na połowie ściany, jeśli ktoś boi się, że kolor wyjdzie za ciemny.
3. "PRZYTULNY KĄT" - dosłownie przytulne dwie prostopadłe do siebie ściany, które wyznaczą strefę ciepła, przypominającą letnie wakacje

PODOBA WAM SIĘ TEN KOLOR? CZY LUBICIE TEGO TYPU ODCIENIE? JAK MYŚLICIE, CZY POWOLI WRACA ERA BRĄZOWYCH ŚCIAN? CO POMALOWALIBYŚCIE W DOMU, W TYM KOLORZE?

1 / 2 / 3 / 4

Ola z apetycznego wnętrza

12 komentarzy:

 1. To jest najwspanialszy i najlepszy kolor do sypialni.Uwielbiam patrzec na moje ściany z pozycji łóżkowej,czuję spokój i relaks..Ewa

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyżbyśmy patrzały na nowy najmodniejszy kolor wg. Pantone 2020? ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolor rzeczywiście ciekawy. Bardzo ociepla wnętrze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten odcień wygląda bardzo ciepło, a sypialnia przytulnie. Najbardziej spodobało mi się oświetlenie, zarówno to sufitowe, jak i nad łóżkiem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolor ten we wnętrzach automatycznie ociepla przestrzeń. Lampa, która jest na ostatnim zdjęciu jest niesamowita.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi bardzo podoba się ten odcień. Pomieszczenie wygląda naprawdę przytulne i ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 7. Uważam tak samo. Wnętrza odrazu są jakby cieplejsze.

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne, podoba mi się. Szkoda, ze pewnie przekracza taka aranżacja moje zdolności finansowe :) Dziękuję Wam ZUS & Rafalska :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetne inspiracje. Dużo ciekawych pomysłów można spotkać na tym blogu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kolor jak dla mnie idealny. Świetny aby ocieplić mieszkanie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ładne wnętrza. Podoba mi się ta koncepcja aranżowania przestrzeni w jednym kolorze, ale różnych odcieniach. Niekoniecznie na kanwie całego mieszkania czy domu, ale np jednej ściany... :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram