GRANAT - dodatek czy motyw?


Cudowne mieszkanie, a jeszcze bardziej zwracająca na siebie uwagę jego część - kuchnia. Bardzo odważne fronty, które dyktują kolorystykę innych dodatków i stref powiązanych z tą częścią domu. Czy ktoś z Was posiada granatowe fronty w swoim domu?  Zerknijcie. 

foto /Ola z apetycznego wnętrza

46 komentarzy:

 1. Granta jako dodatek spisuje się świetnie, bardzo gustownie i nowocześnie :) Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam granat, ale jednak zazwyczaj stawiam na ten kolor dobierając dodatki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne inspiracje :) bardzo mi się podoba ten kolor

  OdpowiedzUsuń
 4. Dość ciekawy ten kolor ale ja wolałbym jakiś jaśniejszy odcień, powiem szczerze że ten trochę jest taki smutny. Ale myślę że do salonu by się nadał dobrze taka kanapa w tym kolorze była by fajna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uważam, że granat może być świetnym dodatkiem, ale nie odważyłabym się, aby granat był kolorem przewodnim.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak dla mnie to dodatek można sobie parę elementów w granacie zrobić w domu jak przykład z tymi krzesłami to fajnie wygląda ale jako motyw przewodni kuchni to już jak dla mnie średnio.

  OdpowiedzUsuń
 7. Granat jako motyw może wyjść naprawdę fajnie, ale trzeba to zrobić umiejętnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak dla mnie to może być motyw. Jakieś drobne rzeczy w kuchni zrobić na granatowe i powiem szczerze że może wyjść z tego coś fajnego ja chciałabym osobiście mieć taki motyw w kuchni.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak ktoś bardzo lubi ten kolor to na moje nie będzie problemu zrobić z tego motyw przewodni kuchni salonu czy całego mieszkania. Jak ktoś to zaaranżuje w fajny sposób to mi się wydaje ze może to się nawet podobać.

  OdpowiedzUsuń
 10. Granat to kontrowersyjny kolor... Osobiście wolałbym jaśniejsze odcienie

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo fajny podoba mi się i jako motyw i jako dodatek. Wolę takie coś niżeli jakiś rozgardiasz i wgl bez pomysłu zrobiona kuchnia. Z dwojga złego lepiej iść w jakiś motyw kolorystyczny.

  OdpowiedzUsuń
 12. Kolor ten sprawdza się idealnie w obu przypadkach. U siebie mam sypialnię właśnie w granatowym kolorze i nie zamieniłabym tego koloru na coś innego. Pasuję tam wręcz idealnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Jak dla mnie to może być motyw, nie koniecznie całe pomieszczenie. Wydaje mi się że pomieszczenie mogłoby być wtedy zbyt ciemne. Jednak jako dodatki sprawdziłby się idealnie :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Pięknie wyglądają takie wnętrza, granatowy kolor jest naprawdę w ostatnim czasie na topie i naprawdę dużo ludzi się na niego decyduje , w kuchni również wygląda świetnie i moim zdaniem pasuje idealnie:)

  OdpowiedzUsuń
 15. Raczej jako dodatek - jak jest go za dużo, może stać się przytłaczający...

  OdpowiedzUsuń
 16. To zależy od gustu. U mnie w mieszkaniu granatowy jest obecny w różnych dodatkach.

  OdpowiedzUsuń
 17. Super zdjęcia :) i bardzo fajny klimat

  OdpowiedzUsuń
 18. Mam salon właśnie w granatowym kolorze i nie zamieniłbym tego koloru na coś innego. Pasuję tam wręcz idealnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja mam granat w sypialni i to był świetny pomysł. A jak nadchodzą święta to naklejamy gwiazdki :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Świetnie rozwiązanie. Chyba wdrożę taki pomysł w swoim mieszkaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Powiem szczerze, że takie granatowe dodatki do domu wyglądają naprawdę świetnie :) Właśnie widziałam ostatnio kilka ciekawych projektów gdzie ściany np w kuchni były malowane na granatowo, też bardzo ciekawie to wyglądało.

  OdpowiedzUsuń
 22. U siebie mam sypialnię właśnie w granatowym kolorze. Osobiście wolałbym jaśniejsze odcienie. Z dwojga złego lepiej iść w jakiś motyw kolorystyczny.

  OdpowiedzUsuń
 23. Granta jako dodatek spisuje się świetnie, bardzo gustownie i nowocześnie. Wydaje mi się że ten kolor jeszcze nie jest tak wyeksploatowany jak inne. :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 24. Bardzo ładnie się prezentuje. Jak dla mnie brakuje jeszcze kolorowego kalendarza na ścianie

  OdpowiedzUsuń
 25. Nie przepadam za granatem, ale w tym przypadku zaczyna mi się podobać :)

  OdpowiedzUsuń
 26. To włochate krzesło jest cudowne ;) No i wygląda na bardzo wygodne.

  OdpowiedzUsuń
 27. Powiem szczerze, że naprawdę ciekawie wygląda granatowy kolor w kuchni. Do tej pory myślałem , że to pomieszczenie raczej robi się w jasnych barwach, ale tak jak teraz pasuje bardzo dobrze:)

  OdpowiedzUsuń
 28. Jak dla mnie w obu wersjach ten kolor świetnie się sprawdza :) U mnie nie ma zbyt wiele granatu, ale na pewno postawiłbym na ten kolor w salonie tym razem. Świetne aranżacje!

  OdpowiedzUsuń
 29. Jak przykład z tymi krzesłami to fajnie wygląda ale jako motyw przewodni kuchni to już jak dla mnie średnio. Wydaje mi się że ten kolor jeszcze nie jest tak wyeksploatowany.

  OdpowiedzUsuń
 30. Granat to jak najbardziej dodatek. Sam w sobie nie ma takiej mocy jak inne kolory a jako wypełniacz lub element ozdobny spisuje się idealnie. Ciemny odcień niebieskiego powoduje raczej negatywne odczucia, ale już jako dodatek do złotych czy białych przestrzeni wypada rewelacyjnie. A co wy o tym sądzicie?

  OdpowiedzUsuń
 31. Bardzo podobają mi się wnętrza w nieco innym kolorze. Zawsze chętnie zerkam na takie oferty i korzystam z nich. Teraz czeka mnie remont, więc muszę poważnie się zastanowić, co wybrać, aby było to modne przez dłuższy czas.

  OdpowiedzUsuń
 32. Jako dodatek - im go więcej, tym bardziej przytłacza...

  OdpowiedzUsuń
 33. Ja myślę, że granatowy przeżywa renesans. Osobiście uwielbiam ten kolor, w niektórych pomieszczeniach nawet na ścianach, w pozostałych w formie mebli zestawionych z białym drewnem (np. granatowa kanapa i biała lub modrzewiowa ława)

  OdpowiedzUsuń
 34. Ja również uważam, że granat lepiej sprawdza się jako dodatek :-).

  OdpowiedzUsuń
 35. Zdecydowanie motyw! Uwielbiam granat nie tylko we wnętrzach, ale również w sztuce i modzie :)

  OdpowiedzUsuń
 36. Jak ktoś bardzo lubi ten kolor to na moje nie będzie problemu zrobić z tego motyw przewodni kuchni salonu czy całego mieszkania. Jak ktoś to zaaranżuje w fajny sposób to mi się wydaje ze może to się nawet podobać.

  OdpowiedzUsuń
 37. Uważam, że jako dodatek to ten kolor prezentuje się naprawdę świetnie.

  OdpowiedzUsuń
 38. Ja mam kuchnię w granacie i tez wygląda super:)P.s.Świetne fotki

  OdpowiedzUsuń
 39. Taki odcień śmiało może posłużyć nam jako motyw, bez problemu podkreślimy jego odcień poprzez zastosowanie kolorów intensywnych lub, jeśli jesteśmy zwolennikami spokojnej tonacji to dodatki w kolorze jasnym "uspokoją" wnętrze.

  OdpowiedzUsuń
 40. Pięknie wyglądają takie wnętrza, granatowy kolor jest naprawdę w ostatnim czasie na topie. Mam taki w kuchni i zauważyłam jest też praktyczny, brudu prawie wcale nie widać także mała kuchenna wpadka jest do przeżycia

  OdpowiedzUsuń
 41. Im więcej granatu - tym bardziej depresyjnie. Zdecydowanie lepiej jest traktować go jako dodatek...

  OdpowiedzUsuń
 42. Również jestem zdania, że granatowy powinien występować w dodatkach. Co za dużo to niezdrowo :)

  OdpowiedzUsuń
 43. Szczerze mówiąc, to obawiałam się że wnętrze z tak dużą ilością granatu będzie zbyt szare i smutne. Ale jak widać całkiem fajnie to wygląda, a efekt końcowy jest świetny.

  OdpowiedzUsuń
 44. Zdecydowanie motyw - pomieszczenia z dużą ilością granatu to kwintesencja elegancji i smaku :)

  OdpowiedzUsuń
 45. Fajnie się to wszystko prezentuje, moim zdaniem bardziej to dodatek.

  OdpowiedzUsuń

Instagram