PODCAST: #1 projekt - 10 MINUT DZIENNIE NA ...


... na przykład na uprzątnięcie domu na święta. Czy to możliwe?

Święta zbliżają się wielkimi krokami, co to za czas? To czas oczekiwania? Nie, zazwyczaj kojarzy nam się ten okres z poszukiwaniem prezentów i ładnie mówiąc... przygotowaniem domu na święta. Nie oszukujmy się, to UPORZĄDKOWYWANIE!

Zauważyłam, że przez kilka lat, gdy mieszkam w rożnych przestrzeniach, które niekoniecznie odpowiadają mi swoim umeblowaniem, zawsze szukałam sposobów na doprowadzenie ich jak najszybciej do porządku. Zapraszam Was na pierwszy odcinek podcastu "MIESZKANIE na MIARĘ", w którym podpowiem Wam, które miejsca w domu możemy posprzątać w 10 minut i dzięki regularności mieć więcej czasu dla siebie.

Mieszkanie na miarę, to mój autorski projekt, którym chciałabym się z Wami podzielić. W jaki sposób zaplanować swój dom, niekoniecznie czy jest naszą własnością czy go wynajmujemy, tak aby życie w nim było przyjemne i pełne pozytywnych doświadczeń. 
Co może pomóc w porządkowaniu? Czy znacie takie przedmioty, które ułatwią Wam sprzątanie nawet w 10 minut? 


12  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8W JAKI SPOSÓB WY RADZICIE SOBIE W PORZĄDKOWANIU? CZY MACIE JAKIEŚ SPOSOBY? CZY MACIE JAKIEŚ TIPY, KTÓRYMI MOGLIBYŚCIE SIĘ PODZIELIĆ?foto / 1 

Ola z apetycznego wnętrza

3 komentarze:

  1. super poradnik :) będę śledzić kolejne odcinki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny blog. Uwielbiam poradniki tego typu. Będę tutaj na pewno częściej zaglądać.

    OdpowiedzUsuń

Instagram