„CEL OSIĄGNIĘTY - ZAMYKAM BLOGA!”


Był taki czas, kiedy myślałam, że to miejsce już nie ma sensu, straciło swój cel, a może ten cel został osiągnięty? Dziś kilka słów, co w trawie piszczy….


O tym, czym jest dla mnie blogowanie pisałam TU i TU. Na początku założyłam sobie, że mój blog będzie notatnikiem, w którym zapisuję sobie inspiracje i jednocześnie dzielę się nimi ze światem. Bardzo cieszę się, że moje początkowe założenie sprawdziło się. Pisze bloga ponad 6 lat i widzę olbrzymią zmianę w polskich wnętrzach. Czy mój blog nadal ma sens? Myślałam o tym bardzo intensywnie i chyba znalazłam odpowiedź… Ostatnimi czasy, dużo u mnie nowości. Poza zmianą nazwiska, poprzez rzucenie pracy, przypadkowe znalezienie nowej i kupno swoich własnych czterech kątów. Wszystko w jednym czasie. Do tego dochodzi nowy pomysł na cel bloga

PODCAST
Kilka dni temu wspominałam Wam na Fanpage’u, że pracuję nad podcastami związanymi z poradnikiem MIESZKANIE NA MIARĘ. Myślę, że prócz kilkuminutowych monologów, pojawią się również wpisy dedykowane, w których niektóre problemy będę mogła zaprezentować Wam wraz z rozwiązaniami wizualnie.

FELIETON
 W tym tygodniu zaczynam pracę z Pytanie na Śniadanie, w nowym cyklu „Ale wystrój!”, czyli szybkie metamorfozy wnętrz w nastrojowym klimacie. Pamiętam, jak podczas jednego z wywiadów na innym blogu na pytanie: „jakie jest Twoje blogowe marzenie/cel?” z lekkim rumieńcem odpowiadałam: „wystąpić w telewizji śniadaniowej”. Dziś przypominam sobie tą historię i myślę … co dalej? Skoro, tak nie przewidziany przeze mnie cel zostanie niebawem osiągnięty? Zapraszam Was na pierwszy odcinek już w sobotę 29 lipca!

PRACA
Kolejna zmiana. Zaczynam pracę w miejscu, w którym nie jeden architekt chciałby się znaleźć. Zawsze marzyłam aby trafić w to miejsce i poznać tajniki urządzania od innej strony. Pewnie będę o tym pisać nieraz na blogu i podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami. Co ciekawe, od dawna marze o tym aby pomagać małym firmom i współpracować z nimi w budowie ich wizerunku, co łączy się z kolejnym miejscem, które mam nadzieję niebawem ujrzy światło dzienne OLA.LAdesigns. Niektóre bazgroły możecie zobaczyć TUTAJ i TUTAJ.

Także, tyle nowości i tyle rzeczy, którymi chciałabym się z Wami dzielić. Nie zamykam bloga, wręcz przeciwnie, przechodzę do jego kolejnego etapu 

foto / apetycznewnetrze

Ola z apetycznego wnętrza

13 komentarzy:

 1. Wow! Gratulacje! Wiem jak to jest z taką kumulacją zmian, bo sama właśnie w ekspresowym tempie kompletuję podobny zestaw :) trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jako mała firma od dawna przebieram nogami w oczekiwaniu na czasy, gdy będziesz miała czas na projekt OLA.LAdesigns :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W pierwszej chwili się lekko zaniepokoiłam po przeczytaniu tytułu. Myślałam, że naprawdę kończysz z blogiem. Na szczęście nie, co więcej stawiasz ogromny krok do przodu :-)
  Gratuluję i trzymam kciuki :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje,powodzenia J,k,

  OdpowiedzUsuń
 5. ale mnie nastraszyłaś tytułem :)
  Gratuluję, życzę powodzenia !!

  OdpowiedzUsuń
 6. Rób wszystko aby byś szczęśliwą :) Powodzenia w dalszej drodze.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ola, mocno trzymam kciuki! Spełniaj marzenia i realizuj cele. Nowe wyzwania są fajne :) Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie ma jak uporządkować sobie życie. Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pozostaje życzyć powodzenia w życiu i liczyć na to, że może kiedyś blog będzie reaktywowany :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Szkoda, ze blog został zamknięty, ale szanuje Twoją decyzję

  OdpowiedzUsuń

Instagram