Głębia ...Najbardziej popularny kolor roku we wnętrzach? Najodważniejszy kolor ostatnich miesięcy wybierany do mieszkań? Jaki najciemniejszy kolor mógłby Was zadowolić we wnętrzu? Czy zdecydowalibyście się na ciemną ścianę ? Tak ... tylko jeśli byłaby ona głębokim odcieniem zieleni ...

O zielonej ścianie pisałam już wiele razu. Głęboka zieleń, czasem przypominająca raczkujący turkus. To kolejny przejaw, a może nawet ewolucja trendu "urban jungle". Każdy z nas boi się ciemnych barw. Do tej pory delikatna biel nie chciała ustąpić innym barwom. Jasne wnętrza odnalazły się znów w wielu polskich mieszkaniach. W ten sposób pożegnaliśmy epokę cytryny i pomarańczy. Ciekawa jestem kiedy nasi rodacy odważą się na tak ciemny akcent w swoich domach...

LUBICIE KOLOR ZIELONY WE WNĘTRZACH? JAK CZĘSTO KOLOR ZIELONY POJAWIA SIĘ W TWOIM WNĘTRZU?  CO MOGŁOBY BYĆ W TYM KOLORZE KOLORU?  DLACZEGO BYŚ SIĘ NA NIEGO NIE ZDECYDOWAŁ?


1 / 2 / 3 / 4Ola z apetycznego wnętrza

21 komentarzy:

 1. Bardzo ładne wnętrze, wystrój ze smakiem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Te zielenie świetnie komponują się z jasna podłogą i jasnymi meblami. Świetne aranżacje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi o taką zieleń jak na zdjęciu to jak najbardziej wybrałabym do swojego mieszkania. Coś zupełnie innego:) Podoba mi się również różowa cegła w kuchni- dodaje niesamowitego uroku! Wnętrza jak marzenie!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. No niestety zaproponowany zielony, jak dla mnie jest zbyt przytłaczający. Może gdyby meble kontrastowały ze ścianą to odbierała bym go lepiej, ale tak jest to strasznie mdłe.

  OdpowiedzUsuń
 5. A mi zieleń pod taką postacią bardzo się podoba i wręcz do mnie przemawia:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna ta różowa cegła, a zieleń fantastyczna... przyciąga i skupi uwagę. Super

  OdpowiedzUsuń
 7. Druga propozycja, to jest to :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam zielony salon, ale nie taki głęboki zieleń, tylko jaśniejszy odcień :) Ładnie wygląda, ożywia wnętrze;)

  OdpowiedzUsuń
 9. o matko jaka cudowna różowa cegiełka :D no piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mój ulubiony kolor to zielony także dodatki do mnie bardzo przemawiają. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zieleń jest jak najbardziej dobrym wyborem, o ile połączony z odpowiednimi dodatkami. Fakt, nadaje niepowtarzalnej głębi i to przemawia na jego korzyść najbardziej. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Kolor zielony często pojawia sie w polskich wnetrzach, aczkolwiek nie w takiej formie jak na tych fotografiach. Mam wrażenie,że bardzo często Polacy przesadzają z kolorem oraz decydują sie na ostre kolorki zieleni, które rzadko kiedy wyglądają dobrze.

  A taka zgaszona zieleń prezentuje się o wiele ciekawiej ! Aktualnie mam zieleń w dwóch pomieszczeniach. W przedpokoju na meblach. Oraz w gabinecie ( ściany pomalowane są tam na pistacjowy kolor).

  OdpowiedzUsuń
 13. Piękna aranżacja mieszkania, zieleń i jej odcienie są to moje ulubione kolory ;) Ja, aby wzbogacić wystrój, pokusiła bym się jeszcze o dostawienie jakiś świec, bardzo je lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Moim zdaniem jest to dosyć ryzykowny kolor. Jeśli przesadzimy to nasze mieszkanie może stać się ciemną norą :( Jednak mimo wszystko jest on bardzo interesujący i wygląda szlachetnie. Myślę, że może nadać wnętrzu takiego eleganckiego charakteru, tylko właśnie trzeba uważać, żeby nie było za ciemno. Warto skomponować go z jaśniejszymi elementami wystroju :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Ciemna zieleń wygląda niesamowicie dobrze na ścianie. W zestawieniu z odpowiednimi meblami i dodatkami może wyglądać naprawdę wyjątkowo. Jeśli zdecydowałabym się na zieleń w pomieszczeniu to tyko i wyłącznie taką jak na zdjęciu :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ładnie ten wystrój się prezentuje, ale moim zdaniem wygląda to zbyt ponuro. Mieszkanie powinno być jasne, żywiołowe, żeby zachęcało do przebywania w nim i żeby nie powodowało uczucia senności.

  OdpowiedzUsuń
 17. Mam ścianę w kolorze jak na drugim zdjęciu i niezmiennie jestem nią zachwycona. Myślę, że udało mi się ją nieźle ograć, by nie było ponuro. Dobrze robi jej kontrast z naturalnym drewnem, galeria zdjęć - jeszcze w trakcie tworzenia ale już widzę, że w szkle ram odbija się światło plus doświetlenie sztucznym nastrojowym światłem wieczorami. Moim zdaniem tworzy bardzo przytulny nastrój i fantastycznie komponuje się z roślinami stojącymi we wnętrzu :)

  OdpowiedzUsuń
 18. 44 year old Account Coordinator Emma Caraher, hailing from Oromocto enjoys watching movies like "Corrina, Corrina" and Handball. Took a trip to Heritage of Mercury. Almadén and Idrija and drives a Ferrari 166 MM Barchetta. zobacz teraz

  OdpowiedzUsuń
 19. Ten wpis jest bardzo ciekawy

  OdpowiedzUsuń

Instagram