Tam gdzie wracam, restauracja z podróży.


W ubiegłym roku odwiedziliśmy Ateny. W tym roku, także nie zabrakło tego miejsca na naszej mapie wakacji. Oba wyjazdy były dla mnie przełomowe i na obu wyjazdach zakończyliśmy nasze wakacje w tej samej restauracji ... a to zupełnie przypadkiem.  

Tym razem postanowiłam ją sfotografować i pokazać na blogu. Co ciekawe, wnętrza tego miejsca ewoluowały. Musze odszukać zdjęcia z ubiegłego roku, bo niestety ich jeszcze nie znalazłam, ale już od progu widziałam zmiany. Pojawiło się więcej roślin i lamp. Bardzo podoba mi się się konsekwencja stylu w wyposażeniu i różne rodzaje wypoczynku. Są kanapy, krzesełka ogrodowe czy też krzesełka pełne tapicerowane wewnątrz lokalu. Konsekwencję stanowią chociażby krzesełka ogrodowe, nieco vintage i industrialne lampy. Nie wspominając już o bardzo smacznej pizzy :)

Czy macie swoje ulubione miejsce z podróży? Na co zwracacie uwagę podczas podróży? Czy lubicie kawiarnie tradycyjne i lokalne? Jakie wnętrza wybieracie podczas podróży? Co jest dla Was najważniejsze? 


foto / apetyczne wnetrze

Ola z apetycznego wnętrza

3 komentarze:

  1. Bardzo piękny dizajn. Pizza w takim wnętrzu musi smakować bardzo dobrze ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne. Zazdroszczę ludziom którzy potrafią zrobić coś takiego :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Stylowy design :) Jedzenie też pewnie musi być smaczne :)

    OdpowiedzUsuń

Instagram