Mała rzecz, a ile zmian!


Pomysł na szybką odmianę kuchni? Znalazłam przykład, który myslę, że warto zachować. Na czym polega "myk"? 

Kilka kubików ze sklejki, które mogą posłużyć za półeczki na drobiazgi kuchenne lub zioła w doniczkach. Oba wyposażenia i dekoracje ożywią ścianę. Obecnie kolor wygrywa z nudną monochromatyką, więc warto złapać za pędzel i namalować pas w szalonym kolorze. Półki zostały zawieszone nieregularnie, dzięki czemu powaga kuchni została przełamana. Podoba się? W kolejnymi wpisie będę wspominać o popularnych obecnie paletach kolorystycznych.

Jaki jest Wasz pomysł na szybką zmianę? Czy sięgacie po kolory? Lubicie eksperymentować?foto /
Ola z apetycznego wnętrza

11 komentarzy:

 1. Widziałam jakiś czas temu te zdjęcia - świetne rozwiązanie. A zaczęłam szukać czegoś takiego, kiedy przypadkiem znalazłam kuchnię z podobnym zamysłem, tylko tam szafeczki były w kilku rozmiarach i wielkościach i były pomalowane na biało i pastelowy niebieski. O, tutaj https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/a3/c5/fa/a3c5fa238b3d1101bd41f3bc5b000eb2.jpg I właśnie po zobaczeniu tego zdjęcia zdecydowałam, że nie chcę klasycznych wiszących szafek kuchennych, tylko właśnie coś takiego! ;)
  Chociaż te zaprezentowane przez Ciebie chyba podobają mi się bardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł, mam w domu kilka skrzyneczek po winie, mają podobne wymiary do tych, które sama zbudowałaś, wykorzystam je w podobny sposób :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł, niby bardzo proste ale ciężko na coś takiego wpaść. Zwykłe półki i zwykły pas a robi eleganckie wrażenie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie pomysły są bardzo fajne, jednak nie sprawdzą się w małej kuchni. Ja mam bardzo dużo rzeczy i mało miejsca, więc nie mogę sobie pozwolić na otwarte szafki ponieważ wtedy można w nich ułożyć naprawdę niewiele przedmiotów kuchennych.
  Niemniej pomysł jest bardzo fajny i mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę przyznać wygląda fajnie, ale jest mało funkcjonalne a to dla mnie bardziej się liczy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie wyglądają te żarówki w kuchni!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak to mówią: mała rzecz, a cieszy. Świetne półki Wam wyszły. U mnie w kuchni zagościł nowy piekarnik, też rzecz niewielka, ale jaka zadowalająca! Jest zabudowany, więc komponuje się idealnie z moją kolorową kuchnią.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo podoba mi się ten wpis

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten wpis jest bardzo ciekawy

  OdpowiedzUsuń

Instagram