Trochę inna ściana …


Akwarelki – TAK!, kaktusy – TAK!, dekoracja ściany – TAK!, odcień mięty?-TAK! Dlaczego więc nie zaryzykować i zafundować sobie nieco kłującą ścianę? Jak podoba Wam się takie rozwiązanie na ścianę? Jest wspaniałe!

W jaki sposób możemy udekorować ścianę, skoro nie jesteśmy zdecydowani na żadne standardowe wzory, a monochromatyczna geometria totalnie nam się znudziła? Może w ten sposób? Ta ścianę znalazłam na przykładzie dziecięcego pokoju ze sklepu TELLKIDDO. Jest cudowna! :) Zamieszczam dziś jako małą inspirację, a sklepik projektantek TUTAJ.

Jak podoba Wam się sposób na tą ścianę? Czy wykorzystalibyście tą inspirację u siebie? Czy kaktusy, to nadal obowiązujący trend? A może juz nam się opatrzył? Jak bardzo lubicie kaktusy?


foto /

Ola z apetycznego wnętrza

13 komentarzy:

 1. Ta ściana jest piękna! Kaktusy rządzą, zdecydowanie! :) Pozdrawiam, Kasia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten pomysł jest wspaniały, łatwo go zrealizować i prezentuje się bardzo dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna ta tapeta! Chcialabym u siebie w domu jakąs "żywą" tapetę ale boje sie ze przesadze :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mega ciekawie to wygląda :D Zazdroszczę pomysłów :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygląda świetnie, takiej ściany to ja jeszcze nie widziałem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Faktycznie wygląda to ciekawie i świetnie się nadaje do pokoju dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Super zieleń, warto wpuścić do wnętrz trochę koloru, nie tylko biel i szarość. Polecam zaczerpnąć trochę kolorowych inspiracji: https://anetalaska.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Super zieleń, warto wpuścić do wnętrz trochę koloru, nie tylko biel i szarość. Polecam zaczerpnąć trochę kolorowych inspiracji: https://anetalaska.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń

Instagram