Co w trawie piszczy … a piszczy :)


Ostatnio było mnie mniej, trochę na blogu, trochę na Instagramie. Prawda, że każdemu należy się chwila dystansu i oddechu? Chciałam się przed Wami trochę wytłumaczyć i odkryć rąbek tajemnicy, dlaczego błąkam się w przestworzach nieblogowych.

Pamiętacie mój wpis z początku roku, gdzie wspominałam o moich postanowieniach na ten rok? (TUTAJ). Staram się je realizować zgodnie z zapowiedzią. Jednym z nich jest miejsce, gdzie będę gromadzić moje prace …


lubię wszystko, co niesie ze sobą kreatywność
lubię myśleć o wizerunku marki i o tym co za sobą poniesie.
lubię tworzyć historie i starać się nimi zachęcić do poznania czegoś nowego
lubię rozmawiać z innymi kreatywnymi i uczyć się od nich odwagi, której nieraz mi brakuje.
lubię szybko szkicować, notować, a następnie rozwijać moje pomysły


Od zawsze ogromnym, ale jednocześnie przyjemnym wyzwaniem, jest dla mnie poprawa tego co już istnieje. Mała zmiana, która potrafi być olbrzymią metamorfozą i wpłynąć nie tylko na wizerunek, ale samopoczucie jej użytkowników. Blog zaprowadził mnie do świata wirtualnego, stworzyłam miejsce, które lubicie i do którego często zaglądacie. A to zaprowadziło mnie do pogłębienia tajników User Experience … Ostatnio otrzymuję sporo zapytań o remont (pisałam o tym TUTAJ), ale także miłych opinii na temat mojego stylu. Rzeczywiście, mój blog jest moją wizytówka, która odzwierciedla mnie i mój styl. Dlatego, przechodząc już do sedna sprawy … W wolnym czasie wyżywam się na kartce papieru, podręcznym skrawku notatnika, szkicuję (pokazywałam już co nieco na Instagramie, TUTAJ i TUTAJ). Postanowiłam zebrać moje prace w jednym miejscu i poznać opinię innych, tak aby w drugiej połowie roku uporządkować cały mój dorobek i zaprowadzić Was do jeszcze innego miejsca, ale o tym nieco później. Nie ukrywam, że czekam na Waszą opinię :) Jeśli chcecie poznać kilka moich prac, zapraszam TUTAJ

Pamiętacie projekt Ti – i – kofi ? Ostatnio dodałam kilka elementów brandingu i chciałam Wam je pokazać. Co sądzicie? Więcej na temat etapów projektu, możecie przeczytać TUTAJ.

A o czym Wy marzycie? Do jakich celów teraz dążycie? Dlaczego zaglądacie na Apetyczne Wnętrze? Co w nim widzicie charakterystycznego? Jak bardzo wyobrażacie sobie moja pomoc skierowaną do Was? Jaka powinna być misja bloga?

foto / apetycznewnetrze

Ola z apetycznego wnętrza

7 komentarzy:

 1. Ja uwielbiam oglądać piękne inspirujące zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ola, Wszystkie Twoje projekty są zachwycające. Marzę sobie nieśmiało, że kiedyś pomożesz mi zaprojektować od nowa szablon i identyfikację wizualną mojego bloga, ale nie mam śmiałości zapytać, bo wiem, jak bardzo jesteś zapracowana. Na razie marzę sobie po cichu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dużo tu inspiracji, pomysłów, pięknych wnętrz, bardzo dobrze się to wszystko ogląda i czyta :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super! Oby nigdy nie zabrakło Ci inspiracji i kreatywności:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczny blog! Inspirujący i taki "świeży" �� serdecznie pozdrawiam!
  http://do-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Excellent site I have bookmarked your site..

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne projekty. Widać że są dopracowane w każdym calu. Gratuluje kreatywności.

  Dlaczego tutaj zaglądam...hmmm szukam ciekawych inspiracji do wykończenia mieszkania. Zaciekawiły mnie Twoje projekty i artykuły. NA pewno zostanę na dłużej.

  OdpowiedzUsuń

Instagram