IN PROGRESS: Poradnik idealny pokój dziecięcy


Pewnie wielu z Was zastanawia się co dzieje się z akcją poradnika na idealny pokój dziecięcy, a cóż … prace trwają i są już na bardzo dobrej drodze. Chciałam Wam bardzo podziękować za zaangażowanie i pokazać mały backstage naszej pracy :)


Z Kasią lubię pracować, oj bardzo :) Podobnie jak pisałam Wam w ubiegłym tygodniu o przyjaźni z Dagmarą z Forrest (obejrzyjcie naszą rozmowę TUTAJ), to tak też jest w przypadku Dekornika. Bardzo się motywujemy kreatywnie do pracy, a pomysłom nie ma końca! Obecnie pracujemy nad poradnikiem na idealny pokój dziecięcy, a jego premiera nastąpi już za kilka miesięcy :) Więcej możecie przeczytać TUTAJ. Poruszyłyśmy kilka ważnych kwestii w planowaniu przestrzeni dla dzieci. Z tego względu, że obie dzieci nie posiadamy chciałyśmy aby wypowiedzieli się także praktycy, dlatego poprosiłam Was o udział w kilku ankietach, w których potwierdziliście moje niektóre domysły. Dzięki! Co bym bez Was zrobiła! :) W efekcie wszystkich komentarzy, opinii, czy próśb o porady, powstanie miejsce, w którym każdy z rodziców znajdzie coś dla siebie przy planowaniu pokoju swoich pociech. Już nie mogę się doczekać efektu końcowego! Będzie na pewno pastelowo, kolorowo, jasno i … oczywiście apetycznie :) Zapraszam Was na krótki tour podczas naszej burzy mózgów :)

A na jakim etapie jesteśmy i co do tej pory zrobiłyśmy?

1. Zaplanowałyśmy cały zakres poradnika.
2. Przeprowadziłyśmy ankiety i dyskusje wspólnie z czytelnikami TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ
3. Podsumowałyśmy wszystkich doświadczenia i nasze obserwacje.
4. Doradziłyśmy rodzicom w aranżacjach pokoi: TUTAJ i TUTAJ
5. Ustaliłyśmy kolorystykę, format i motyw wizerunkowy poradnika

a obecnie ...

składamy wszystkie części w całość :)


Ola z apetycznego wnętrza

8 komentarzy:

 1. Ale fajne wnetrze :) Lubię takie kawiarnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No ten lokal też nadałby się jako pokój dziecięcy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W przypadku młodszego dziecka faktycznie możemy stworzyć idealny pokój, jednak kilkulatek ma już własny gust, co często dla rodziców jest problemem. Oczywiście można ignorować prośby o tapetę w roboty i inne cuda, ale z drugiej strony, to wnętrza ma się podobać przede wszystkim maluchowi, a nie wpasowywać się do wymyślonej przez nas wizji. Na początku strasznie mnie to denerwowało, gdy było "nie po mojemu", ale z czasem dałam sobie na luz i stwierdziłam, że wcale nie musi być tak perfekcyjnie, jak sobie zaplanowałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwując to, co dzieje się w internecie na pewno można stwierdzić, że ludzie na wielu płaszczyznach potrzebują różnego rodzaju porad. Odnośnie mody, wyglądu, swoich wnętrz i często konkretnych okazji. Dostępnych w tym temacie poradników jest całkiem sporo portali. Jednym z nim jest np. https://steptop.pl/ . Zawsze warto przeczytać.

  OdpowiedzUsuń

Instagram