Co nowego na w 2016?


Ależ szybko zleciał ten rok! :) Cieszę się jednak, że wszystko co planowałam na jego starcie udało mi się zrealizować. Wielu rzeczy nie planowałam, zdarzyły się przypadkiem, ale na szczęście nim podołałam. Dziś chciałam Wam podziękować za towarzystwo, odwiedziny, dobre słowo, a co za tym idzie? To, że jeszcze mocniej chce prowadzać to miejsce i z nim się nie rozstawać.

Powyżej pokazuję Wam #2015bestnine z mojego Instagrama, a to nie przypadkiem. Swoje działania w przyszłym roku chciałabym między innymi poświęcić fotografii i łapaniu momentów, może nie tylko na zdjęciach? Zobaczymy :) 3majcie kciuki! Właśnie rozpoczęłam współpracę z Nikon Polska, więc myślę, że ten krok równie mocno zmobilizuje mnie do realizacji nowych celów. Jakiś czas temu pytałam Was o to, co chcielibyście widzieć na blogu. Poniżej małe podsumowanie. Zaskoczyliście mnie! Naprawdę!

A jak Wasze odpowiedzi wpłynęły na moje przyszłoroczne plany? Otóż … zdradzę Wam kilka moich postanowień, a zawierają się one w kilku słowach:

OSZCZĘDNOŚĆ I PROSTOTA + „COŚ ODE MNIE” + UŻYTECZNOŚĆ I KREATYWNOŚĆ

Co oznaczają powyższe słowa i co mają z tym wspólnego nowości na blogu?

Już niebawem zaproszę Was na autorski warsztat planowania własnej przestrzeni. Warsztat będzie online, poprzez posty na blogu. Jeśli będziecie ciekawi przykładu rozwiązania zadań warsztatowych w mojej wersji, to zapraszam do subskrypcji (TUTAJ), będą je otrzymywać moi subskrybenci.

Freebies, czyli coś ode mnie dla Was. Pierwsze z nich już w przyszłym tygodniu. Freebies będą także pojawiać się w warsztacie autorskim, będą to pomocne szablony, które pomogą ustalić Wasze potrzeby w danej dziedzinie domu.

Poradnik jak dobrze czuć się w swoich czterech kątach? To kolejna nowość, która pomoże oszczędnie i prosto czuć się w swoim domu. Podobno jestem mistrzynią planowania i zarządzania własnym czasem, chcę się tym z Wami podzielić.

Szczególnie teraz w grudniu zauważyłam, że spodobały Wam się posty z przykładami produktów (TUTAJ) czy też pomysłów prezentowych (TUTAJ), dlatego będę kontynuować podobną serię wpisów. 

Co jeszcze prócz inspiracji i innych pomysłów na apetyczne wnętrze? To już niespodzianka :)
Udanego Nowego Roku! :)

Napiszcie co chcielibyście jeszcze zobaczyć na blogu. Postaram się sprostać Waszym życzeniom i sugestiom.

Ola z apetycznego wnętrza

6 komentarzy:

 1. Projekty DIY zawsze są najlepsze i chce się ich oglądać jak najwięcej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ola cudownego roku życzę Tobie ,spełnienia planów i marzeń i szczęścia na 365 dni.
  buziaki

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił Ci wszystko to, co w życiu najpiękniejsze, spełnił marzenia i przyniósł dobre chwile w życiu codziennym oraz zawodowym. Życzy Pastelowy domek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Projekty DIY są najciekawsze. :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram