Dostojna kuchnia?


Piękna kuchnia? A może nie? W każdym razie, ja bardzo chętnie zainspirowałabym się tu kolorystyką., szczególnie tą w dekoracji stołu, piękna! Zdecydowanie jestem zwolenniczką mniej dostojnych wnętrz, wręcz bardziej minimalnych i prostych w swoich rozwiązaniach, ta jest moim faworytem >>> TUTAJ, jednak warto zachować tą gdzieś na blogu, bo jest ciekawa ...

Jaka kuchnia, to Wasza wymarzona kuchnia? Czy lubicie stylizowane przedmioty? Jakie kolory lubisz widzieć w kuchni? Czy kuchnia połączona z jadalnią jest dla Ciebie?


foto /

Ola z apetycznego wnętrza

10 komentarzy:

 1. Bardzo fajna kuchnia, fajnie zmodernizowana i nowoczesna podoba mi się taki styl, ten drewniany stół bardzo dużo daje, podoba mi się. Sama chciałabm sobie taki kupić ale nie ma u nas w mieście czegoś takiego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała kuchnia. Ten piec - mistrzostwo świata! Tak wielki stół w kuchni to moje małe marzenie, ale póki co mieści nam się tylko na 5 osób. ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dostojna! Piękny piec, świetnie komponuje się z całą resztą i nadaje wnętrzu charakteru. Za to stół wprowadza trochę nowoczesności.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolory bardzo wspomagają apetyt, dobra robota!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo podoba mi się stylizacja stołu. Piękna kolorystyka. Uwielbiam takie dostojne kuchnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dałabym rożne krzesła... Ale wtedy kuchnia nie byłaby już dostojna :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna, piec kaflowy zachwyca, a kolorystyka na stole bardzo inspiruje! Faktycznie stół przełamuje całość, ale strasznie mi się to podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo podoba mi się kuchnia urządzona w takim stylu. Dobrze jest też postawić na spójność w wyborze sprzętów AGD, czyli właśnie srebrny piekarnik oraz okap, ponieważ wygląda to estetycznie i nowocześnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow! Super kuchnia! Rzeczywiście wygląda bardzo dostojnie. Dużą rolę odgrywa okap, który ładnie się prezentuje i oczywiście jest praktycznym elementem wyposażenia każdej kuchni. Pochałanie parę oraz niweluje rozprzestrzenianie się zapachów.

  OdpowiedzUsuń

Instagram