Dlaczego wakacje zawsze szybko się kończą?


Dlaczego zawsze zamiast być zadowolonym z miło spędzonego czasu, pierwsza myśl, która przychodzi do głowy to: „dlaczego wakacje już się skończyły?”. Jeszcze kilka dni temu było ciepło, świeciło słońce i można było założyć krótkie spodenki, tak … tak jest ciepło kilka tysięcy kilometrów od Polski :) Duża ilość obowiązków, kolejnych działań na blogu i nie tylko szybko pozwoliły mi wrócić do rzeczywistości … 


Uwielbiam podróżować. Pewnie mało kto powie odwrotnie, choć znam osoby, które nie lubią ruszać się z dala od domu … Podróżując zawsze odnajduje wiele „inności” w różnych miejscach na świecie. Czasem mnie zaskakują, a czasem przynoszą myśl: ”jak dobrze, że mieszkam w Polsce”. Innym razem, powodują chwilę zatrzymania się i zadania sobie pytania „dlaczego tak pędzisz? Czy ktoś Cię goni? Zacznij żyć spokojniej, miej więcej czasu dla siebie, zobacz jak tu czas się zatrzymał”, tak dokładnie myślałam w małych wioskach portugalskich, gdzie przed domem można było spotkać ludzi siedzących na schodach czy grających w karty. „Kiedy ostatnio grałaś w karty?” … szczerze, nie pamiętam, a pamiętam gdy byłam młodsza, to zdarzało mi się to bardzo często. Podróże naprawdę kształcą, albo może inaczej … przypominają i pozwalają skupić się na tym, na co czasem brakuje nam dnia … Dlatego, zamykam wszystko w 2015 roku i 2016 rok zaczynam z pusta kartką, której nie zamierzam wypełniać od razu w styczniu :)

Widziałam, że pojawialiście się na blogu, co bardzo mnie cieszy :) Pewnie zauważyliście, że nie chciałam również Was opuszczać, dlatego przygotowałam kilka postów, które pojawiły się na blogu. W najbliższym czasie bardzo chciałabym pokazać Wam kilka nowości, które pojawią się w przyszłym roku na blogu. Kilka z nich jest w trakcie opracowania.

1. Wraz ze znajomymi pracujemy nad pewnym projektem, dlatego potrzebujemy Waszej pomocy :) wiem, że zawsze gdy zadam pytanie mogę na Was liczyć. Wiele razy pomogliście mi podjąć nie jedną decyzję, a także wypowiadaliście się na różne tematy poruszane na blogu w sprawie planowania swoich wnętrz. Szukaliście kiedyś współlokatora, mieszkania? Czy było to dla Was miłe doświadczenie? >>> WIĘCEJ  / obiecuję, że zdradzę niebawem tajemnicę nad czym pracujemy! :)

2. Podczas mojej nieobecności ruszyła akcja Planowania idealnego pokoju dla dziecka. Chcecie się dołączyć do dyskusji i podzielić swoim doświadczeniem? A może macie jakieś wątpliwości lub pytania? Piszcie! Wszystkie posty, które pojawiły się odnośnie tego cyklu, znajdują się >>> TUTAJ

3. Lubicie Forrest, prawda? Nie spytam, czy znacie, bo znać to znacie na pewno :) wraz z Forrest pracujemy nad zbudowaniem idealnego forrestowego bloga. Jeśli chcecie pomóc zwierzakom zadomowić się w wirtualnym pamiętniku, zapraszam Was >>> TUTAJ

4. A jeśli nie śledzicie mojego Instagrama, zapraszam Was na więcej inspiracji z moich wakacji :)

Ach i zapraszam Was do zapisania się na NEWSLETTER :) 

foto / apetycznewnetrze, Madryt

Ola z apetycznego wnętrza

10 komentarzy:

 1. Fakt, proporcja mogłaby być odwrotna- 10 miesięcy wakacji, 2 miesiące skoncentrowanej pracy. Trzymam kciuki za powodzenie podjętych projektów i zapraszam w Nasze progi :)

  Pomponowo pozdrawiam.
  www.mysweetdreaminghome.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieje, że zrealizujesz swoje plany. Szkołę skończyłam, ale wakacje zdecydowanie powinny trwać dłużej choćby ze względu na piękną pogodę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę powodzenia w realizacji planów. I zapraszam na mojego bloga po małe WYRÓŻNIENIE dla Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wakacje...Za szybko się kończą, ale są tak ciekawe i wspaniałe, że ten czas oczekiwania na nie też może być fajny ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale śliczne, chcę znowu lato! :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobre pytanie, ale do kolejnych wakacji już blisko :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram