PERSONALNIE ... czyli rozmyślam o blogu i mam wątpliwości


Dziś po południu wybrałam się w odwiedziny u Forrest Design. Wiem, że lubicie zwierzaki, podobnie jak ja :) Tak rozpoczęłam weekend. W tym tygodniu pojawiło się wiele pomysłów na różnych szczeblach bloga, już nie mogę się doczekać ich realizacji ... Póki jednak o nich coś opowiem, chciałam zadać Wam pytania, jakie sobie jakiś czas temu sama zadawałam.

Już wielokrotnie pisałam, że blog mnie rozwija, dzięki blogowi pojawiają się propozycje i pomysły, których pewnie nie byłoby w moim życiu, gdyby nie internetowy dziennik. Z drugiej strony, uwielbiam Wasze wypowiedzi pod moimi postami, szczególnie zaskakuje mnie ich ilość i zaangażowanie, czasem naprawdę w wydających się na bardzo banalne, tematach. Cenię Wasze komentarze i często do nich powracam gdy mam wątpliwość. A co rozwinął we mnie blog? Dzięki niemu nauczyłam się programować, podszkoliłam swoje umiejętności grafiki komputerowej, a także ... rozpoczęłam kolejne studia, które w dużej mierze wynikają z wydarzeń na jakie zaprowadził mnie blog. W ubiegłym tygodniu spotkałam się z dwoma osobami, które poznałam za pomocą bloga. Te spotkania zawsze wywołują ogromną burze mózgów, po której wracam do domu i zastanawiam się dlaczego doba ma tylko 24 godziny. Jest tyle pomysłów, tyle możliwości, aby rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania. Marzę o swoim studiu projektowym, które będzie wspierać małe rozwijające się marki, uwielbiam opakowania, sposoby na prezentację produktu, a także projektowanie produktu. Marze o czymś swoim ... Ostatnio nawet koleżanka śmiała się ze mnie, że zupełnie przypadkiem trafiła w Warszawie na lokal do wynajęcia ... "Ola, on byłby znakomity pod Twoja kawiarnię: apetyczne wnętrze". Wszystko przed nami! A blog sprawia, że marzenia się spełniają, prawda? :) Myślę, że moje obecne studia i doświadczenia, jakie zbieram także za pomocą bloga pomogą mi w osiągnięciu moich małych i tych nieco większych celi. 

Czego brakuje Wam na apetycznym Wnętrzu? Czego chcecie więcej?

A może jest coś o czym teraz nie pomyślałam? O czym nie wiem? Może coś przeoczyłam? A może macie jakiś pomysł? Jak sobie wyobrażacie jeszcze apetyczne wnętrze? Piszcie śmiało w komentarzach :)foto / apetycznewnetrze

Ola z apetycznego wnętrza

7 komentarzy:

 1. Apetyczne czyli kojarzące się z jedzeniem. Wrzuć czasem jakiś ciekawy przepis na coś naprawdę pysznego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Apetyczne może być wszystko co smakuje i co urządzone jest ze smakiem .

  OdpowiedzUsuń
 3. Może jakieś linki do sklepów albo źródeł inspiracji? Jakieś namiary na coś wartego uwagi.
  (Swoją drogą, nie masz czasem jakichś inspirujących drewnianych schodów? Bo jestem w kropce i szukam i nic mi się nie podoba :/)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety nic o schodach dawno nie pisałam ... a link do sklepów pojawiają się ostatnio w postach otagowanych wishlistą :) dziękuję za wskazówki :)

   Usuń
 4. Zajrzałam przypadkiem!
  Zostaje na dłużej 😊
  Bardzo ciekawy blog :-)
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie
  Pyrtunia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Instagram