Apetyczny poradnik już dostępny i do pobrania w formie PDF :)


Ostatnio na blogu o kolorach było wiele. Wraz ze Śnieżką przygotowałam dla Was kilka porad, w jaki sposób dobierać barwy, aby nas nie zawiodły, abyśmy czuli się w ich towarzystwie dobrze i byli zadowoleni z ostatecznego efektu. Postanowiłam zebrać moje wskazówki w jednym miejscu i uzupełnić je o kilka innych ważnych kwestii. Tak powstał apetyczny poradnik kolorystyczny, do którego dziś Was zapraszam :)

O kolorach pisałam ostatnio kilka razy. Ostatni post był na temat efektów, jakie spowodował kolor roku Pantone - Marsala. Powiem Wam, że zauważyłam niedawno pewna powtarzająca się barwę. Nie, nie są to szarości. Nie jest to także biel. Jest to barwa na pograniczu zgaszonego turkusu i szmaragdu. Pewnie wielu z Was bało by się użyć tej barwy w domu, kojarzy się z nieco z szpitalnym wnętrzem, ja już wspominałam na blogu o niej kilka razy.

W przypadku sypialni ... jest ona zaakcentowana w nieco artystycznym wydaniu, ale efekt końcowy naprawdę robi wrażenie na każdym odwiedzającym. 


W przypadku łazienki ... Tu już ta barwa nieco bardziej pasuje, nadaje wnętrzu sterylności, a w łazience niekoniecznie musi być przytulna i ciepła atmosfera. Przede wszystkim ma być czysto.


W przypadku salonu optycznego ... tu przyznacie, że nie dość że jest minimalnie to jeszcze sterylnie ... pasuje! :)


CO SĄDZICIE O TEJ BARWIE? CZY UŻYLIBYŚCIE JEJ U SIEBIE W DOMACH? JEŚLI TAK, TO GDZIE? A MOŻE JUŻ JĄ POSIADACIE? 

Tych, którzy nie śledzili poradnikowych postów, odsyłam poniżej:


A oto poradnik, możecie oglądać go na platformie Issu, ale także możecie go pobrać w formacie PDF, informacje poniżej i w panelu bocznym bloga. 
Ola z apetycznego wnętrza

1 komentarz:

  1. Bardzo dużo jasnych kolorów...ładnie rozświetlone pomieszczenia.pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Instagram