Mikroapartament z pomysłem


Uwielbiam dobrze zagospodarowane małe przestrzenie. Można w nich odnaleźć mnóstwo pomysłów na oszczędność miejsca i organizację. To mieszkanko jest bardzo mobilne. Sama wyobrażam sobie je jako apartament na krótki wynajem, który można wynająć jako miejsce do pracy, nocleg czy też miejsce na zorganizowanie imprezy … widzicie się na tym tarasie? Bajka! Sami oceńcie zastosowane tu rozwiązania …


Szukasz innej ciekawej inspiracji? 
 zerknijcie na inne posty, które wykorzystują materiał lub rozwiązania z tego mieszkania ... bo tak kształtują się trendy :) 

Sposób na sklejkę ... - a to lubicie ;)


foto /

Ola z apetycznego wnętrza

14 komentarzy:

 1. Piękny, jasny, naturalny...czego chcieć więcej?

  OdpowiedzUsuń
 2. A ile ma metrów ten "MIKRO" apartament? 40....?

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie małe przestrzenie są najtrudniejsze do zaprojektowanie. Wnętrze bardzo pomysłowe i estetyczne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Plus za dużą ilość światła :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Absolutnie fantastyczna przestrzeń :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sklejka bardzo fajnie sprawdziła się w tak małym wnętrzu. Nie tylko urozmaica mieszkanie ale również nadaje mu minimalistycznego charakteru i jest bardzo funkcjonalna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja się w tej sklejce zakochałam! Obawiam się tylko, gdy zacznie się zmieniac kolor tego drewna ... ale to wtedy można zaszaleć z kolorami :)

   Usuń
 7. Fajny apartamecik naprawdę warto sobie takie coś zrobić świetnie to wygląda. Trzeba tylko dobrze zaaranżować wnętrze.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawe wnętrze.. najtrudniej zawrzeć tyle funkcji na tak małym metrażu, wszystko musi być dokładnie przemyślane, tutaj można spać, pracować i robić imprezę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Przyznam że efektownie to wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 10. A fajne atrakcje? Jak się zapatrujecie na takie - http://www.hotel-czyzow.pl/a/qzng,voucher-na-strzelnice-jako-prezent ? To dobry kierunek? Jak to wygląda? Byliście na czymś takim?

  OdpowiedzUsuń

Instagram