Koniec z łazienkową nudą!


Jak urządzić łazienkę? Iść do najbliższego marketu budowlanego, wybrać serię płytek i kombinować, układać ... a może przy okazji zapytać o poradę konsultanta? Nie! Szalejmy, nie ograniczajmy się do serii zaproponowanych przez Producenta, łączmy płytki, kolekcje i inne materiały. Bądźmy bardziej odważni!

Pamiętacie łazienkę w heksagonki? Szaleństwo, ale jakie piękne szaleństwo! (tutaj) Przeglądam wiele prezentacji mieszkań i zawsze jestem ciekawa jednego: jak wyglądają ich łazienki? Jaki pomysł towarzyszył mieszkańcom i czym mnie zaskoczą. Zazwyczaj kiedy w salonie bądź sypialni znajduję masę pomysłów, łazienka jest bezpieczną przystanią z wykorzystanymi materiałami popularnych producentów. Nie mam nic przeciwko znanym ceramicznym firmom, jednak dlaczego boimy się szaleć materiałem, sposobem układania płytek, poszukiwaniem nietypowych rozwiązań na typowe przedmioty potrzebne każdej łazience? Wybrałam dla Was łazienkę, która znajduje się w domu, o którym dawno pisałam na blogu. Prosta i jasna przestrzeń z wyróżniająca się posadzką z płytek cementowych, z dekoracyjnymi, ale minimalistycznym akcentami.  foto /

Ola z apetycznego wnętrza

23 komentarze:

 1. Świetna łazienka. Też lubię takie "niekonwencjonalne" rozwiązania łazienkowe. Okrągłe lustra są super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ cieszy oko ta łazienka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna. Jestem w trakcie remontu i tez planuję biel z drewnem. Świetne dodatki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Połączenie bieli i czerni jest rewelacyjne - łazienka jest przez to super sterylna - ale najważniejsze aby nie dawać za dużo czerni bo na niej widać każdą zaschniętą kroplę, a wiadomo, że w łazience się chlapie jednak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. racja, czerni należy unikać, tu wzorzyste płytki są akurat idealne :)

   Usuń
 5. Ale tu wszystko pięknie się komponuje :) A podłoga zachwyca :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe rozwiązanie, ale chyba nie dla mnie :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Osobiście brakuje mi prysznica :) a ulokowanie lampy pomiędzy lustrami sprawi, że ani jedno lustro nie będzie odpowiednio oświetlone.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak uważasz? a ja myślę, że jednak oświetlenie w tej łazience jest w porządku :)

   Usuń
 8. Świetna wanna! Od zawsze o takiej marzyłam:-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Warto docenić oryginalne podejście do łazienki i uniwersalną kolorystykę, płytki cementowe bardzo stylowe; ale dla mnie jednak zbyt sterylnie, chyba najgorsze wrażenie robią te meble pod umywalkami – wyglądają staro, a w łazience to się akurat źle kojarzy

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękna, kojarzy mi się z elegancją lat 50-60, marzę o takiej podłodze.

  OdpowiedzUsuń
 11. Biały kolor wygląda tak świeżo! Ale wydaje mi się, że trzeba być bardzo odważnym i znać się na wystroju, żeby białe pomieszczenie wyglądało ładnie, a nie szpitalnie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Szafki pod umywalka rządzą! Ale faktycznie trzeba umieć tak urządzić, nawet ta łazienka może się niektórym zbyt ascetycznie kojarzyć.

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo ciekawe propozycje. Taki surowy wystrój jest piękny. A moje serce podbiła ta wanna :-)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ta łazienka jest kompletnie szalona. Ma coś w sobie, jednak spodoba się zapewne 1 na 1000 osób. Nie jest za bardzo komercyjna i w tym jej siła. Nie każdy może mieć taką łazienkę:)

  OdpowiedzUsuń

Instagram