SMAKI BLOGOSFERY: BloginTalk w WarszawieJakiś czas temu pisałam Wam, że blogosfera, to wbrew pozorom w dużej mierze spotkania offline. Jednym z takich przykładów był między innymi Apetyczny Weekend. W miniony weekend spotkałam się z gronem innych blogerek wnętrzasrkich w Warszawie, na ostatnim w tym cyklu spotkaniu BloginTalk, które organizowała Magda z bloga Wnętrza Zewnętrza.

Nie chcę pisać Wam kolejnej relacji ze spotkania, ponieważ każde z nich jest dla mnie bardzo miłym sposobem na spędzenie czasu z ludźmi, których poznałam w sieci, a gdy widzimy się na żywo, to potrafimy rozmawiać o wszystkim, nie tylko jak mogłoby się to wydawać .. o blogach! ;) oj, tak mężowie i dzieci też są na tapecie ;) Cieszę się, że prócz uczestnictwa w spotkaniu mogłam choć trochę dać coś od siebie i zaprojektować logo wydarzenia oraz grafiki informujące o kolejnych spotkaniach. 

A o czym rozmawiałyśmy? O tym chciałam Wam napisać. O przyszłości blogosfery wnętrzarskiej. Każda z nas ma chyba podobne spostrzeżenia. Jest nas wciąż mało w porównaniu do innych kategorii blogów, ale działamy prężnie i w różnych dziedzinach, bo w blogosferze wnętrzarskiej znajdziecie blogi o urządzaniu mieszkań, projektach "zrób to sam", z inspiracjami i życiem rodzinnym.  

Dlatego przez całe spotkanie zastanawiałam się czego tak naprawdę Wy oczekujecie? Nasi czytelnicy i stali bywalcy, bez których na pewno nie rozwijałybyśmy się tak w blogosferze i nie miałybyśmy takiej motywacji aby bywać tu codziennie. 


Co chcielibyście zobaczyć na blogach wnętrzarskich?
Czego jest za mało? Czego za dużo? Czego szukacie?

pomóżcie nam w rozwoju tej części blogosfery :) 

foto / Adam Tesarski

Ola z apetycznego wnętrza

5 komentarzy:

 1. Spoko było ja sobie nawet podjadłem :). Fajne potrawy mieli i atmosfera też niczego sobie dobrze że pogoda dopisała bo inaczej było by kiepsko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi niczego nie brakuje, uwielbiam blogi o wnętrzach, tyle inspiracji! Podoba mi się, że spotykacie w "prawdziwym" życiu i że chcecie się rozwijać. :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. A co to za miejsce, w którym się spotkaliście? Fajne na randkę. :))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Iza, to kawiarnia Francuska Trzydzieści na Saskiej Kępie w Warszawie :)

   Usuń
 4. ja oczekuję pięknych wnętrz, stylowych dodatków i mnóstwa inspiracji. :) i dokładnie to u Ciebie znajduję. :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram