WAKACYJNIE: Hotel butikowy na wyspie MYKONOS


Doceniam to, że obecnie prócz sieciowych hoteli z górnej półki, na dobre zadomowiły się hotele butikowe. Choć ich ceny zazwyczaj mnie odstraszają, to mimo to cieszę się z powstawania takich miejsc, bo zdecydowanie wolałabym spędzić swój urlop w miejscu, które szanuje i chwali lokalną kulturę czy tradycję niż udaje różnymi błyskotkami rangę wnętrza.

Jakie są jeszcze inne plusy miejsc butikowych? można w nich poczuć klimat miejsca, w którym się znajdujecie. Ich oferty są dostosowane do turystów, którzy przede wszystkim nie przyjechali wypocząć, ale poznać lokalne specjały. W tym hotelu na pewno odnalazłabym wiele inspiracji ... Zobaczcie jak zgrabnie zostały połączone współczesne ikony designu z wyrobami greckich rzemieślników :)






foto

Ola z apetycznego wnętrza

8 komentarzy:

 1. O kurcze! Idealne miejsce na spędzenie kilku wolnych dni :)
  buziaki Olu

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale cudo - marzy mi się, że pospać w takim wielkim łożu z baldachimem, a tutaj jeszcze w tej książęcej, białej wersji - cudne. Natomiast fotele podwieszane - do bujania się bardzo fajne, tylko jak tu kawę w nich wypić?:)
  Całość jako aranżacja wnętrza hotelowego jednak Bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne miejsce....z chęcią bym się tam teraz znalazła. Niesamowity miks rzemiosła z nowoczesnością i minimalizmem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Co za hotel! Mega klimatyczny, przepiękny :) A łazienką jestem totalnie oczarowana.

  OdpowiedzUsuń
 5. ale pięknie! klimat wspaniały :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Twój blog jest kolejnym, na którym widzę te słynne poduszki z pierwszego zdjęcia - choruję na nie, muszę je gdzieś zdobyć :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak przytulnie, że nie pomyślałbym, że to hotel, tylko dobrze urządzone mieszkanie. Dobrze, że tam ciepło, bo nie wyobrażam sobie chodzić na gołych stopach po tych kafelkach.

  OdpowiedzUsuń

Instagram