Kuchnia w błękitach


Niezbyt często trafiam na piękne wnętrza w kolorach. Zazwyczaj wszystko jest w odcieniach szarości lub bieli. Z drugiej strony, nie lubię kolorów na ścianie. Zdecydowanie wybrałabym fragment pomieszczenia pod geometryczną tapetę, która wprowadzi trochę energii do wnętrza. Dziś pokazuję Wam odważną kuchnię, która w jakiś sposób odwraca uwagę od tych białych czy rustykalnych wnętrz ...

foto /

Ola z apetycznego wnętrza

7 komentarzy:

 1. Jak to dobrze oglądać takie zdjęcia :) Normalnie to nigdy bym nie pomyślała, żeby zrobić kuchnię na niebiesko, ale zdjęcia są piękne i super to wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wczoraj oglądałam zdjęcia całego tego mieszkania na jednym ze skandynawskich blogów i napiszę tutaj to samo, co napisałam tam - piękne połączenie chłodnych odcieni, które w efekcie daje niesamowite ciepło. Kto by się spodziewał? Ciekawa jestem tylko, czy ten odcień niebieskiego zimą, w czasie ciemnych dni, też tak pięknie wygląda, czy raczej przytłacza. :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kuchnia jest piękna. Błękit i jasne drewno świetnie do siebie pasuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Błękit to mój ukochany kolor na ścianach - jak by nie było za oknem to błękit daje mi to " coś" co nakręca mnie pozytywnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładnie prezentuje sie kuchnia w odcieniach błękitu, napewno wprowadza spokój do domu :) meble z kolorami na scianach pasuja ze soba idealnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja pewnie nie miałabym odwagi pójść w taką mieszankę stylową, chociaż zdjęcia strasznie mi się podobają, wszystko łączy się i tworzy spójną całość. Ja poszłam raczej w jeden styl, bardziej poszłam w nowoczesność, i to chyba była dobra decyzja. Meble kuchenne z Gdańska robione na wymiar, z tego co wiem firma działa oprócz województwa pomorskiego również w warmińsko-mazurskim.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zaprezentowane tutaj wnętrze kuchni bardzo przypada mi do gustu! Sama jestem na etapie remontu kuchni i zastanawiam się, czy nie postawić w jej wnętrzu na jakiś kolor. Znudziły mi się już biele i szarości - potrzebuję jakiejś odmiany. Błękit tutaj bardzo pasuje, jednak obawiam się, że trudno byłoby dobrać do niego dodatki. Jeszcze muszę to przemyśleć! Dzięki za świetną inspirację wnętrzarską. :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram