Nietypowa ściana ...


Tapeta tapecie nierówna, dziś mała inspiracja na dekorację ściany. Tapety naprawdę potrafią czasem robić wrażenie: "czy to tapeta czy narysowane?". Te, które dziś wybrałam dla Was, wydają się być jak malowane. Ja powoli pakuję się i uciekam w nieznane ;) postaram się podzielić z Wami wrażeniami, ale zaglądajcie na apetyczne, bo na pewno coś będzie się pojawiać ;)


zobacz także inne pomysły na tapety:

FLORYSTYCZNY AKCENT W SYPIALNI i ruszająca się lampka ;)
foto /

Ola z apetycznego wnętrza

8 komentarzy:

 1. Ta ostatnia faktycznie wyglada jakby ktoś wylał atrament na ścianę;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. może i nietypowe ale jak dla mnie świetne!! dzięki minimalistycznej ilości mebli i dodatków - wyglądają super :) w innej aranżacji z większą ilością "wszystkiego" wokół już mogłyby być nie tak atrakcyjne :)
  pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta ostatnia jest super. Chociaż wolałbym w czerwonym kolorze, tak krwiściej. Co do tej pierwszej to nie przekonała mnie do siebie. Za dużo jej. P.S. Fajna ta lampa w kształcie wielkiej żarówki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nietypowa ściana to ściana z paneli 3D :) polecam obejrzeć galerie Loft Design System http://loftsystem.pl/galeria/ .

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe wnętrze! Piękne i oryginalne tapety. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi się bardzo podobają nietypowe ściany też u siebie chcę wykorzystać fototapetę https://www.fototapety24.net/ , aby taką stworzyć. W salonie mam dużo pustych ścian i nie mam innego pomysłu na dekoracje, a jak tak pusto jest to trochę smutno :(

  OdpowiedzUsuń
 7. 53 yr old Research Assistant III Leland Breeze, hailing from Lakefield enjoys watching movies like Pericles on 31st Street and Flying disc. Took a trip to Birthplace of Jesus: Church of the Nativity and the Pilgrimage Route and drives a Ferrari 500 TRC. YOURurl.com

  OdpowiedzUsuń

Instagram