Nie taki remont straszny - poradnik dla remontujących od Dekornika


Czy ktoś z Was remontował ostatnio mieszkanie? A może przymierza się do metamorfozy, ale cały czas coś go ogranicza? Mam dla Was niespodziankę :) Dekornik przygotował fantastyczny poradnik remontowy, w którym udało mi się także zagościć :) Zapraszam!

Ostatnio o Dekorniku wspominałam Wam na Instagramie, a jeszcze wcześniej Dekornik przeprowadził ze mną rozmowę na temat blogowania. Oj dużo o Dekornika u mnie, ale nic dziwnego: uwielbiam kreatywność Kasi! Już od dłuższego czas umawiamy się na kawę, ale za każdym razem każda jest zbyt zapracowana... Kasia, mam nadzieję, w poniedziałek już się uda! :) Bardzo mi miło, że mogłam zabrać udział w jej kolejnym projekcie, a znalazłam się tam z inną koleżanką po fachu i blogerką ;) poznajecie? Z Kasią z bloga architekt na szpilkach wypowiedziałyśmy się na temat oszczędności podczas remontu, bo na czym warto oszczędzać i jak wszystko zaplanować aby nie przepłacić i cieszyć się świeżym wnętrzem przez długie miesiące?  Zapraszam Was do całości lektury TUTAJ :) Wiem, że lubicie metamorfozy swoich wnętrz, często wypowiadacie się na ich temat na łamach bloga (pisałam o nich TU i TU), może Wy macie jakieś doświadczenia związane z oszczędzaniem podczas remontu? Piszcie, chętnie poznamy Wasze opinię :)


A jak prezentuje się w całości dekalog remontowy Dekornika?... CZYLI NAJWAŻNIEJSZE 10 PUNKTÓW, JAK SPOKOJNIE PRZEPROWADZIĆ REMONT.
1. REMONT – MOJE NOWE ŻYCIE
2. ZABEZPIECZ SIĘ, CZYLI JAK OSŁONIĆ POWIERZCHNIĘ
3. Z DEKORATOREM CZY BEZ?
4. CZEKAM I CZEKAM, CZYLI JAK I GDZIE ZAMAWIAĆ DODATKI
5. CO MOŻE (ALE NIE MUSI) ZMAJSTROWAĆ EKIPA REMONTOWA
6. REMONTOWAĆ W ZGODZIE Z SĄSIADAMI
7. JAK NIE DAĆ SIĘ NABRAĆ, CZYLI FINANSE
8. NA CZYM OSZCZĘDZAĆ, A NA CZYM NIE WARTO, CZYLI FINANSE 2
9. JAK SPRAWDZIĆ RZETELNOŚĆ FIRMY LUB EKIPY?
10. ZRÓB TO SAM, CZYLI NIE WSZYSTKO TRZEBA ZLECAĆ


możecie pobrać go TUgrafika / dekornik

Ola z apetycznego wnętrza

4 komentarze:

 1. Poszukujesz odpowiedniego biura kredytowego w Warszawie? Oferta jest dosyć szeroka a warunki spłaty skomplikowane. Doradca kredytowy poinformuje Cię jaki kredyt warto wziąść i czy jest on spłacalny. Skorzystaj z naszej oferty już dzisiaj. Sprawdź nas na Doradca Kredytowy Warszawa

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzie znaleźć idealnego partnera który pomoże i doradzi nam w finansowej przygodzie? Idealny doradca finansowy potrafi sprawdzić że będziemy zadowoleni z naszych finansów i oszczędności. Sprawdź https://biurokredytowe.warszawa.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy Remont posadzki przemysłowej Katowice to dobra opcja podczas remontu czy budowy ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Na dobry i skuteczny remont potrzebny jest kredyty gotówkowe online - dlatego ja mogę bez przeszkód doradzić takowy.

  OdpowiedzUsuń

Instagram