Nasze polskie smaki


Tak, jak wspomniałam Wam w relacji z Krakowa, razem z Dziewczynami odwiedziliśmy showroom Marka z samymi polskimi smakami. To niesamowite jak współczesne polskie wzornictwo jest kreatywne i przede wszystkim dostępne dla każdego. Dziś chciałam Wam przedstawić kilka wisienek, które wpadły mi w oko. Ciekawa jestem czy Wam też się spodobają :)

Na miejscu spotkaliśmy się z Projektantami: Nie/bo Design, Opaq, Esy Magnesy, Hop Design.  Rozmawialiśmy dosłownie o wszystkim, o polskim wzornictwie i jego znaczeniu w kraju jak i zagranicą, o edukacji za pomocą dizajnu, a także o życiu ... bo osoba, która tworzy, także w tym i z tym żyje na co dzień. To jeden ze stylów życia, który zawsze mnie fascynował. Każdy z projektantów ma inną historię swojej przygody z wzornictwem, dzięki czemu mogłyśmy się same nałykać wielu inspiracji na nasze działania :) Powyżej zestawiłam kilka produktów projektantów, które spodobały mi się i chciałam Wam pokazać :)

1. zestaw piknikowy? kto z Was miał problem z pakunkiem na piknik? / Opaq
2. siedzisko lub podkładka w jednym, na dodatek w jednym z moich ulubionych kształtów: plastry miodu ... / Nie/bo Design 
3. Proste lampy z mega dużą żarówą, takie lubimy, prawda? / Hop Design
4. Kolorowe obrazki, które w każdej chwili można zmienić, czyli geometryczne magnesy / Esy Magnesy  
foto / apetyczne wnetrze

Ola z apetycznego wnętrza

8 komentarzy:

Instagram