Kreatywne miejsce w Krakowie: Boom Apartments


Podróżując nigdy nie przywiązuje uwagi do miejsca, gdzie śpię, wystarczy mi kawałek podłogi, trochę wody. Tak się składa, że w życiu spałam w wielu hotelach i hostelach, o różnym standardzie, jednak zawsze dobrze czułam się w takich, które przypominają domowy kąt. Nie dziwę się ludziom, których codzienność polega na wiecznym przemieszczaniu się, że szukają odpowiednich dla nich miejsc, w końcu przez chwilę zastępują im prawdziwy dom. Dziś chciałam Wam napisać o miejscu, które pobudzi wyobraźnię każdego ... Boom Apartments.

W Boom Apartments nocowałyśmy z dziewczynami podczas ostatniego blogowego weekendu w Krakowie.  To już kolejne po Solo na Molo (Sopot) miejsce, które mogę Wam polecić. Apartamenty znajdują się około 1km od Rynku Głównego, na zacisznej ulicy Batorego. Kojarzę to miejsce, bo często przebiegałam tamtędy z jednego wydziału na drugi podczas studiów. Apartamenty mieszczą się w starej krakowskiej kamienicy, której podwórko mogliście zobaczyć na naszej relacji na Instagramie. Szalałyśmy z aparatami! :) Bardzo podoba mi się idea tego miejsca, bo stworzyli go artyści specjalizujący się w "streetart". Każdy z nich został przydzielony do odpowiedniego pokoju, a dokładnie apartamentu, ponieważ w jego skład wchodzi sypialnia, salon z jadalnią, łazienka oraz aneks kuchenny, czyli wszystko co potrzebne na dłuższy wypad. Artyści sami zaproponowali rodzaj dekoracji ściany, a efekt końcowy był niespodzianką. Ten jeden obraz otoczony prostym, minimalnym wręcz wnętrzem tworzy bardzo przytulną atmosferę.

Czy ktoś z Was chciałby się w nich znaleźć?foto / apetycznewnetrze

Ola z apetycznego wnętrza

2 komentarze:

  1. wspaniałe miejsce! mogłabym w domu mieć taką sypialnię :) /A.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowny jest ten obraz z samolotem! Ma niesamowity klimat, przyciąga tak, że gapię się w niego już dobrych kilka minut :D MEGA!

    OdpowiedzUsuń

Instagram