Co w trawie piszczy u FOR.REST design?


Środa, środek tygodnia, wybiła godzina 16:00, opuściłam świat mojego szklanego domu i ... udałam się do lasu. Jeśli ktoś z Was nie zna FOR.REST, to koniecznie musi zaglądnąć do polskich smaków, w których przedstawiłam tą cudowna krainę zwierzaków. Po długim, długim czasie, wczoraj udało mi się poznać twórczynię tego magicznego świata - Dagmarę. W pięknej oprawie i w towarzystwie przyjaciół FOR.REST czas nam tak zleciał, że na zewnątrz zaczęło się robić ciemno ... kto wie, może zwierzaki za niedługo zagoszczą na Apetycznym Wnętrzu na dłużej? :)

Pamiętacie mojego Jeżyka? nieraz towarzyszy mi przy porannej herbacie. Zawsze wyobrażam sobie, jaka może być historia tego zwierzaka. U mnie na osiedlu, jest bardzo dużo zieleni, nieraz taki stwór przetnie mi drogę do domu. One są tak pocieszne, tylko nigdy nie mogę zrozumieć, dlaczego mają kolce? :( FOR.REST naprawdę zawładnęło moim sercem! Bardzo się ciesze, że zwierzaki zechciały przeprowadzić się do Warszawy, może jest tu trochę więcej betonu niż dzikiego lasu, ale podobno jest im dobrze. Wczoraj z Dagmarą tak zapętliłyśmy się w tą magiczną krainę, że w pewnym momencie czułam się, jak w innym świecie. To naprawdę wspaniała artystka, na dodatek, okazało się, że studiowałyśmy na tym samym wydziale i tematy rosły w siłę. Stwierdziłyśmy, że na tym nie może się skończyć nasze spotkanie i już myślimy nad kolejnymi krokami ... jestem pełna podziwu, że udało jej się stworzyć niebanalną markę, która opowiada piękną historię, bo chyba każdy z nas ma w sobie trochę dziecka i lubi czasem uciekać na chwilę do krainy, gdzie mieszkają przyjazne stwory ... Hmm? :)

Chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o FOR.REST? Piszcie co Was interesuje! 
a ja już szykuję niespodziankę :)


foto / apetycznewnetrze

Ola z apetycznego wnętrza

13 komentarzy:

 1. Doniczki są absolutnie urocze!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta sklejkowo-półkowa ściana w tle jest genialna. Oczywiscie doniczki też :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dagmara zaprojektowała wszystko sama, a pomógł jej w wykonaniu tej ścianki tata :)

   Usuń
 3. Wosołe doniczki. Obserwuję ich na IG.

  Pozdrawiam Patti

  OdpowiedzUsuń
 4. Widziałam na Targach i jeszcze długo oferta for.rest zostanie w mojej pamięci :) Piękne...

  OdpowiedzUsuń
 5. Doniczki to absolutny hicior. Mało jest fajnych doniczek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie :) nie ma ciekawych doniczek/osłonek, czytałam o tym ostatnio w jednym z artykułów w Zwykłym Życiu ... zapomnieliśmy :)

   Usuń
 6. Świetne te doniczki. Fajny, nietuzinkowy pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Minimalistyczne ale bardzo urocze.

  OdpowiedzUsuń
 8. dziękuję! Jejku jak mi miło! :)
  Spotkanie z Tobą było niesamowicie inspirujące! I faktycznie mogłybyśmy tak rozmawiać jeszcze całą noc, bo rzeka tematów nigdy by się nie skończyła :) śliczne zdjęcia, ciekawa historia jeżyka... 3:) czyżby to początek nowej serii? ;)
  Ściskam bardzo mocno i czekam na odwiedziny, wiesz gdzie mnie szukać! :*

  OdpowiedzUsuń

Instagram