Mieszkanie instrumentalisty?


Pamiętacie post o dekoracji instrumentami? Post o pianinie? Teraz pora na mieszkanie instrumentalisty, bo chyba nikt nie zaprzeczy, że w tych wnętrzach mieszka muzykalna dusza.


Nigdy nie marzyłam o tym aby grać na jakimś instrumencie, no może myślałam o nauce gry na skrzypcach, ale to moje postanowienie, które mam zamiar spełnić przed 30-tką i pewnie spełnię! :) Znów mam mnóstwo znajomych, którzy grają nie na jednym, ale wielu, na dodatek nietypowych instrumentach. Jednak nie wyobrażam sobie mieszkania, w którym na każdym kącie można odnaleźć muzyczną inspirację, jak w tym prezentowanym w przykładzie ... 
foto /

Ola z apetycznego wnętrza

9 komentarzy:

 1. Piękne mieszkanie...instrumenty grają rolę obrazów, dekoracji, ale może też zdradzają upodobania właściciela? Wspaniale wyczucie smaku. Chciałabym mieć taką przestrzeń do urządzenia... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi najbardziej podobają się skrzypce na ścianie. Wnętrza zawsze wyrażają duszę mieszkańców. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Od razu widać, że mieszka tu jakiś artysta :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niezwykłe wnętrze, w którym główną rolę odgrywają instrumenty.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kurcze, może i ja zawiesze na ścianie dwa talerze perkusyjne które do tej pory były po prostu gdzieś tam ustawiane? Taka dekoracja na ścianie z nimi w roli głównej tez bardzo mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo stylowo urządzone wnętrze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Talerze perkusyjne w formie obrazu na ścianie czy instrumenty w ramkach są po prostu kapitalne. Stylowe mieszkanie bez dwóch zdań.

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna aranżacja, kolory dobrane idealnie, nie zabrakło też roślinki ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo mi się podoba to mieszkanko! Dekoracje surowe, ale to właśnie lubię!

  OdpowiedzUsuń

Instagram