WYNIKI TESTU: CZY MIESZKASZ JAK HIPSTER? 33 ZNAKI SZCZEGÓLNE


Nawet sobie nie wyobrażacie, ile uśmiechu wywołał u mnie ten wpis. Na początku kolekcjonowanie pytań, a następnie, Wasze komentarze ... a teraz moje układanie odpowiedzi. Pewnie potraktujecie je z przymrużeniem oka, ale ... wyciągnęłam jeszcze z testu kilka innych wniosków, dlatego przygotujcie się!

Cóż powiedzieć … hipster z Ciebie doskonały, aż strach pomyśleć, jak twoje mieszkanie będzie wyglądać za niedługi czas. Musisz jednak zacząć uważać, "czy przypadkiem nie jest już wszystkiego za dużo?".

32-22
Nie muszę mówić, że hipsterskie życie spodobało Ci się tak, że już nie widzisz innego sposobu na urządzenie własnego mieszkania. Bardzo dobrze, tylko czasem popatrz na swoje cztery kąty z dystansu i zastanów się, czy wszystko jest Ci potrzebne? Może nie czujesz się hipsterem, ale Twoje mieszkanie na pewno tak!

21-10
czas pokaże czy hipsterskie życie jest Twoim wymarzonym, jednak obecnie żyjesz w miejscu, które na pewno prezentuje Twój charakter, pasje i zamiłowania. Czujesz się tu dobrze, jak u siebie i pewnie nic być nie chciał tu zmieniać. Jeśli z natury nie interesuje Cię styl życia hipstera, to tak trzymaj fason mieszkania!

9 - 0
Na pewno nie jesteś hipsterem! Wielkie uff? A może jesteś i chcesz aby stało się nim też Twoje mieszkanie? Dla bezpieczeństwa radze Ci wybrać z listy 33 znaków szczególnych mieszkania hipstera około 15 punktów, zastosuj je w swoim domu, a na pewno poczujesz ducha tego stylu życia w swoich czterech kątach.


Oczywiście odpowiedzi traktujcie jak zabawę! Jednak co zauważyłam ciekawego? Wielu z Was pisało, że niektóre znaki szczególne, które wymieniłam w teście, to po prostu trendy, które przeplatają się w innych stylach i ogólnie we wnętrzach. Wiele z nich rodzi się spontanicznie, dlatego z łatwością można je zakwalifikować do hipsterskich pomysłów na oryginalny i prosty apartament. 

Za niedługo zapraszam na kolejny post z cyklu HIPSTERSKIE MIESZKANIE, a już w piątek przed Wami pierwsze wyzwanie w MINIMALNYM PROSTSZYM ŻYCIU


foto //

Ola z apetycznego wnętrza

14 komentarzy:

 1. No to odchudzam swoje wnętrze, ha ha ha ale chyba nie jest tak źle, pozdrawiam zimowo i śnieżnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyszło na to, że żyję jak hipsterka !! :) dziękuję za uświadomienie :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy test. Jestem hipsterem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O mamcio, jestem hipsterem! Zdjęcie tak mi sie podoba, ze zapisałam sobie :) mam podobna komodę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) mi bardzo podoba się połączenie starego mebla i grafiki pieska... już wiele razy to widziałam i za każdym razem jakoś zapisuję ;)

   Usuń
 5. My chyba też trochę jesteśmy ale dobrze nam z tym :D

  Arch/tecture- blog pełen designu!

  OdpowiedzUsuń
 6. Hym... ja bym ujęła to inaczej :) jestem designerem nie hipsterem, z zawodu i zamiłowania :)

  P.S. Zapraszam na CANDY, do wygrania aż 3 nagrody http://pastel-home.blogspot.com/2015/02/candy.html

  OdpowiedzUsuń
 7. A jest możliwość pół na pół :)))
  Miłego wieczoru!
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 8. Mi kilka tylko się zgadzało - książki mamy, stół najważniejszy, ekspres też mamy (chociaż ja nie piję kawy), kolory... tak więc szału nie ma :D Obrazy stojące przy ścianie bym chciała, ale najpierw niech dzieci podrosną :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram