WEEKENDOWO: dziś dzień otwarty, czy chcecie o coś zapytać?


Jakiś czas temu aktualizowałam moja zakładkę O MNIE, zastanawiałam się, w jaki sposób powinnam się przedstawić tam tym, którzy trafiają na blog po raz pierwszy, a także co mogę jeszcze Wam o sobie zdradzić … Dlatego dziś ogłaszam dzień otwarty. Jeśli macie jakieś pytania, odnośnie bloga, tematów, mnie, mojej pracy, itp… pytajcie! Chętnie odpowiem na Wasze pytania. Wiecie, że kocham neony, dziś przy okazji chciałam Wam wspomnieć o moich ostatnich znaleziskach … :)

Tak, wiem… pamiętacie, kocham neony! Pisałam o nich na blogu i obiecałam, że to nie ostatni raz :) W ubiegła niedzielę wybrałyśmy się z koleżanką na Wiosenny Market organizowany na Warszawskiej Pradze, a później na bezę do Centrum. Oczywiście nie obeszło się bez szukania kolejnych neonów! Dziś Wam je chciałam zaprezentować, bo są naprawdę piękne…Kolejne niebawem, może jak przyjedziecie do Warszawy to zorganizuję wycieczkę po najciekawszych z nich, obiecuję, że o każdym opowiem nie lada historię! :)

Jeśli masz do mnie jakieś pytania, chcesz mi zwrócić uwagę, poprosić o coś, śmiało! dziś dzień otwarty!
Na każde pytanie odpowiem :)
foto / apetycznewnetrze 

Ola z apetycznego wnętrza

3 komentarze:

 1. Powinnaś zrobić jakąś galerię tych wszystkich neonów :) Zebrać je w jedno miejsce lub w jednym poście, bo są na prawdę ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Co sądzisz o vlogach o tematyce wnętrzarskiej (takich o wystroju wnętrz i DIY), i czy sama zdecydowałabyś się na taki krok? Pytanie nie jest przypadkowe, oprócz bloga zajmuję się projektem związanym z vlogami i jestem ciekawa Twojej opinii.
  Miłego tygodnia
  Pastelowa Kropka

  OdpowiedzUsuń
 3. co sądzisz o boazerii ? typowej boazerii sosnowej lub świerkowej. wysokości lamperii lub położonej na całe ściany. jak do niej podejśc dziś - drewno zamiast kartongipsów czy relikt przeszłości? zostawić jako drewno czy malować na biało, kremowo seledynowo - po angielsku? co zrobić jeśli a/ musi zostać b/ jest w dobrym stanie technicznym c/pokrywa całe ściany po sufit. i jak urządzić taki pokój - jadalnię ?

  OdpowiedzUsuń

Instagram