Prosty, ale odważny wystrój domu


Lubię pokazywać Wam proste wnętrza, jednak z "wisienką na torcie", wtedy możemy poczuć jej smak jeszcze mocniej i o to chyba chodzi? Prawda? W tym mieszkaniu, jest wisienek kilka, ubolewam, że nie odnalazłam większej ilości zdjęć, ale te już pokazują pomysłowość właścicielki ...
foto //

Ola z apetycznego wnętrza

10 komentarzy:

 1. Witam, dla mnie zdecydowanie wisienką na torcie są cube'y z drewna w tym wnętrzu. Piękne proste, porządkują przedmioty jak należy. A porządkowanie - nie tylko przedmiotów - to coś co lubię, zwłaszcza ekologicznie i w zgodzie z naszą tradycją. Porządkowanie daje mi poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję po zrobionej robocie :) zapraszam na wspólne porządkowanie porzadekrzeczy.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna, ciepła kolorystyka całości, kubiki mega! Ale tapety wymiatają!

  OdpowiedzUsuń
 3. Lampa Flos wymiata! jak zwykle bezkonkurencyjna. Zawsze ją wypatrzę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cube'y znakomite, tylko czemu ze sklejki, fuj... :-/
  Tapety za to bezkonkurencyjne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie to taka garść inspiracji, z którą dziękuję. Jestem na etapie remontu, więc niebawem małe innowacje wejdą w życie;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej, myślisz, że nowe mieszkania kraków centrum i taki wystrój idą ze sobą w parze?

  OdpowiedzUsuń
 7. Interesujący dobór kolorów na ścianach. Właśnie jestem na etapie planowania remontu, więc na pewno przyda się ta garść inspiracji.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspaniale to wszystko wygląda. Idealnie dobrane kolory! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Faktycznie, wystrój mieszkania robi wrażenie :) Tak ładnie urządzone mieszkanie można później bez problemu komuś wynajmować.

  OdpowiedzUsuń
 10. Przed zmianą aranżacji mieszkania warto się czymś zainspirować ;) W sieci jest wiele ciekawych zdjęć i porad, które można wdrożyć u siebie. Bardzo modne są teraz naklejki na ścianę oraz lampki LED. Wszystko zależy od tego co nam się podoba :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram