Pięknie wystylizowany dom


Dziś z cyklu: inspiracje. Chciałam pokazać Wam dom, który wydaje mi się idealnym przykładam wystylizowanego wnętrza, ale takiego, w którym można zamieszkać. Może nie widać w nim życia, wszystko jest ładnie poukładane, wręcz czasami sprawia wrażenie "od linijki", ale mimo to, wydaje mi sie, że mozna utrzymać taki porządek i jest to realny widok :)foto //

Ola z apetycznego wnętrza

14 komentarzy:

 1. Ciekawe wnętrze. Szczególnie podoba mi się kuchnia z jej ciemnymi ścianami i salon z niebanalnym wyposażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Absolutnie wspaniały! Rzuciło mi się w oczy idealne wyważenie bieli, szarości czerni i wprowadzenie w tą całość przyjemnego w kolorach, nieco pachnącego loftami drewna - kapitalne. Nie dość że mieszkania wygląda nieco surowo, to nie traci na klimatycznym, przytulnym charakterze.
  Brawo!

  OdpowiedzUsuń
 3. Te butelki na szafie mnie przerażają- ile wycierania kurzy i stylizowania ich na nowo :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Podłogi to jest mistrzostwo świata!

  OdpowiedzUsuń
 5. Grafiki na ścianach nadają oryginalnego charakteru. Ciekawe wnętrze.

  OdpowiedzUsuń
 6. Grafiki mogą odmienić wnętrze w 100%

  OdpowiedzUsuń
 7. jak dla mnie ta leżanka w salonie jest absolutnie genialna. sama w życiu bym na to nie wpadła, ale pasuje do tęgo wnętrza w 100%

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ciekawe oświetlenie, połączenie wiejskiego stylu z nowoczesnością

  OdpowiedzUsuń
 9. takie wnętrza zdecydowanie do mnie przemawiają, widać że jest to nowe wnętrze, jasne, ale stylizowane trochę ze staroci, te wstawki drewna dają poczucie domowego ciepła, którego wg mnie nie może zabraknąć w domu. świetnie, wszystko idealnie wyważone.

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne wnętrza. Szkoda, że nie pokazałaś łazienki, która pasuje wystrojem do całości.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wygląda jak połączenie stylu rustykalnego i wabi-sabi. Pięknie :) Przyznaję, że to trochę nie mój styl, ale widziałam kilka mebli na Edinos.pl, które na pewno wpasowałyby się w ten klimat :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Piękne wnętrze na tych zdjęciach. Z takiego domu aż nie chciałoby się wychodzić. Bardzo lubię gdy pomieszczenia są dobrze doświetlone. Myślę, że w tym przypadku udało się osiągnąć ten efekt.

  OdpowiedzUsuń

Instagram