Nowa tablica na Pinterest: MINIMAL LIVING


Kochani, wybaczcie, ale w tym tygodniu nie wiem gdzie zgubiły się wszystkie dni. Był sobie poniedziałek, a już mamy piątek wieczór. Oczywiście cieszę się perspektywa weekendu, ale dlaczego ten czas tak szybko leci? niech trochę zwolni, ja mam tyle pomysłów i tyle Wam do napisania! Dlatego wybaczcie, pierwsze wyzwanie z serii MINIMALNIE = prostsze życie, pojawi się za tydzień. Dziś chciałam Wam tylko powiedzieć o specjalnie stworzonej do tego cyklu tablicy na moim koncie Pinterest

O tym jak pomaga mi Pinterest, będę pisać także w tym cyklu, dziś zapraszam Was na tablicę minimal living, w której zapisuję wszystko co kojarzy mi się z minimalnym prostszym życiem. Gdy układałam dla Was zadania do pierwszego wyzwania cyklu przyszło mi do głowy kilka pomysłów, które pewnie wielu z Was nie skojarzyłyby się z minimalizmem. A tu ... jak się okazuje, nie jedno to ma znaczenie, dlatego pisząc ten cykl będę go zawierać w następujących działach:

raz napiszę go w odniesieniu do CZASU innym razem do CZASU i POZYTYWNEJ ENERGII, a jeszcze kiedy indziej do WASZEJ PRZESTRZENI, w której się poruszacie. te trzy rzeczy charakteryzują minimalny styl życia, dlatego nie mylcie go z ograniczaniem się do ilości przedmiotów :) Ja dla przekory pokazuje Wam dziś przykłady kilku minimalnych przedpokoi, ale tu ... ze względu na ilość przedmiotów, choć i tak uważam, że jest za dużo! ;)

1 / 2 / 3 / 4  

Ola z apetycznego wnętrza

6 komentarzy:

 1. Minimalizm oznacza również radość z życia, wiec spokojnie temat poczeka do przyszłego tygodnia. Przecież nigdzie nam się nie spieszy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. kocham minimalizm w domowej przestrzeni, szczególnie ten w wydaniu skandynawskim. W przestawionych przez Ciebie inspiracjach urzekło mnie tym razem coś innego - na każdym zdjęciu jest cudowna drewniana podłoga - marzenie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie ... marzenie! :) a na temat drewnianej podłogi, ale w miejscu publicznym będę pisać w tym tygodniu :) zapraszam!

   Usuń
 3. gdzie moglabym takie klamki zlote znalezc? HEELLPP :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna półeczka na pierwszym zdjęciu.

  OdpowiedzUsuń

Instagram