APETYCZNY PROJEKT: czyli krótkie historie dlaczego zostałam blogerką 9


Słyszeliście o Magdzie? W świecie blogosfery kilka tygodni temu trudno było nie słyszeć :) było na prawdę baaaardzo gorąco! Kolejną blogerką, która mówi o swojej przygodzie z dziennikiem internetowym, jest Magda z My Pink Plum. Tegoroczna laureatka nagrody Blog Roku - Blog Bloggerów, bo jak mogło być inaczej?

Magdę poznałam oczywiście w blogosferze, a następnie osobiście, latem podczas śniadaniu blogerów. Muszę Wam przyznać, że mało kogo znam na bieżąco, tak dobrze w blogosferze jak ją :) A dlaczego? Magda od niedawna pracuje z domu, dlatego bardzo często uchwyca momenty dnia w swoich czterech kątach na Instagramie. Nigdy Magdy jeszcze nie odwiedziłam, bo mieszka ode mnie ... daaaaleko, jak na Warszawę ;) ale czuję jakbym znała każdy jej kąt :) Zapraszam Was do zaglądania do My pink plum po inspiracje i po ... prezenty :) Magda bardzo często umieszcza nie tylko porady, ale także digital-stationery na różne okazje :)


blog: mypinkplum.pl
od kiedy bloguję? od marca 2012 roku, 2-3 razy w tygodniu.
kim jestem na co dzień? jestem web i UI/UX designerem oraz nauczycielem akademickim
mój blog to... miejsce, gdzie zajmuję się sprawami, na które w życiu zawodowym nie miałam czasu. Dzielę się inspiracją, pokazuję innym jak przegonić nudę i nadać swojemu życiu kolorów


TWÓJ BLOGOWY SUKCES I PORAŻKA ...
Jestem wobec siebie wymagająca i z powodu nadmiernej dbałości o szczegóły i perfekcjonizm – mogłabym sobie dużo zarzucić. Wierzę, że decyzje przeze mnie podejmowane, są słuszne. Staram się je zawsze realizować zgodnie z planem. Gdybym jednak miała wskazać coś, co pretendowałoby do miana porażki, byłoby to, że dopiero po prawie dwóch latach od założenia bloga postanowiłam wyjść zza ekranu mojego monitora i pokazać się blogosferze. Mam też do siebie żal, że początkowo publikowałam posty z dużymi przerwami. Ciągle tłumacząc się i wynajdując wymówki. Dziś już na szczęście tak nie jest. Systematyczność uważam za swój sukces. Zaraz obok zdobycia nagrody Bloga Blogerów 2014 oczywiście! Jest ona dla mnie niczym wiatr w żagle. To ogromna motywacja i radość. Sądzę jednak, ze bez regularnego pojawiania się postów, ciężkiej pracy, dbałości o każdy detal oraz moich czytelników – ten sukces nie miał by miejsca.


CO ZMIENIA BLOG W TWOIM ŻYCIU ...
Mogę odważniej powiedzieć – blog zmienił moje życie. Dzięki blogowaniu rozpoczęło się jedno z najlepszych doświadczeń w moim życiu. Kiedyś sama czytając takie wyznania, przewracałam oczami i myślałam, że to wyolbrzymianie. Dziś mogę spokojnie potwierdzić, że robiąc to, co jest naszą pasją, zmienimy swoje życie. Dzięki blogowi pracę w czyimś biurze zamieniłam na przytulne biuro w swoim mieszkaniu. Stałam się swoim własnym szefem. Mam też wielką przyjemność poznawać masę wspaniałych osób, wśród moich czytelników i blogerów.

CO CIĘ MOTYWUJE DO BLOGOWANIA ...Ola z apetycznego wnętrza

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram