APETYCZNY PROJEKT: czyli krótkie historie dlaczego zostałam blogerką 8


To już moja ósma blogerka-koleżanka, która uczestniczy w apetycznym projekcie! gdy odkryłam jej blog w sieci, zapamiętałam go jako miejsce, w którym zawsze jest pełno energii. Remont mieszkania, szalone i odważne pomysły diy i piękne momenty :) Udało nam się w końcu spotkać na jednym z warsztatów fotograficznych. Jak się okazuje, bardzo dużo nas łączy z Lu ... ale o tym dalej ;) Poznajcie Lu z Enjoy your Home.

Lu jest ekspertem od urządzania małych przestrzeni, bo sama mieszka ze swoim ukochanym Szarlatanem w 25m2 mieszkanku, pewnie zadajecie sobie pytanie, jak może się w takim wnętrzu mieszkać? U Lu? Pełnią życia! :) To jedna z pierwszych rzeczy, która łączy mnie z Lu. Sama, gdy poznałam jej bloga, mieszkałam w 20 metrowej kawalerce :) Znów gdy poznałyśmy się na warsztatach, obie miałyśmy koszule w kratę, które uwielbiam! :) A ostatnio ... okazało się, że jest jeszcze jedna rzecz, którą uwielbiamy i za która mocno tęsknimy... nie... to nie blogosfera ... obie tańczyłyśmy w zespole folkowym pieśni i tańca :)
zapraszam do Lu! 

blog: enjoyourhome.blogspot.com
od kiedy bloguję? od 2011 roku, średnio 2 razy w tygodniu
kim jestem na co dzień?prowadzę z kuzynką sieć sklepów z francuskimi ubrankami dla dzieci :)))
mój blog to... odnajdywanie radości z urządzania wnętrz :) Inspiracje, kolory, wzory, polski design i polskie domy, relacje z ciekawych imprez związanych z dekorowanie i wystrojem wnętrz oraz z podróży.


TWÓJ BLOGOWY SUKCES I PORAŻKA ...
zaproszenie do sesji zdjęciowej w „Moje Mieszkanie”, publikacje zdjęć w „Czas na Wnętrze” czy "Cztery Kąty". Wygrana w konkursie na najlepszy moodboard dla firmy Paradyż, ale przede wszystkim ogromny rozwój osobisty :) Porażka? Staram się nie używać tego słowa, a wszelkie niepowodzenia traktuje jako wskazówkę do zmian na lepsze! Ale za największy uważam SKASOWANIE pierwszego bloga na Domowe Zaplecze Inspiracji :( Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że można przekierować go na inny adres, importować posty itd. Przestrzegam Was więc przed taką głupotą!!!


CO ZMIENIA BLOG W TWOIM ŻYCIU ...
Jest motorem napędowym do działania i najlepszą z możliwych afirmacji. Sprawia, że moje życie jest ciekawsze i wypełnione co i rusz nowymi wyzwaniami. Pisanie bloga pomogło mi pokonać wiele słabości oraz stać się bardziej optymistycznym człowiekiem :))) Odkąd piszę bloga zaczęłam doceniać małe rzeczy, to co mam i to co już osiągnęłam. Przekonałam się, że jestem szczęśliwym człowiekiem, marzenia się spełniają, a w życiu nie ma rzeczy niemożliwych.

CO CIĘ MOTYWUJE DO BLOGOWANIA ...Ola z apetycznego wnętrza

2 komentarze:

  1. Myślę, żeby zacząć produkcję alkoholu na własną rękę. Mam już takie drożdże gorzelnicze - https://alembik.eu/94-drozdze-gorzelnicze-gorzelniane i zbieram inne produkty. Na ile to jest wykonalne w domu?

    OdpowiedzUsuń

Instagram