Przytulne miejsce: Solo na Molo


Czasem warto zmienić otoczenie. Ostatnio robiłam kilka przemeblowań u siebie w mieszkaniu, ale także byłam w różnych miejscach. Tak, jak wspominałam Wam w ubiegłym tygodniu, brałam udział w fantastycznej imprezie dla blogerów Seebloggers, wtedy tez miałam możliwość odwiedzenia bardzo przyjemnego wnętrza … Solo na Molo. Przy okazji proszę Was o wsparcia Apetycznego Wnetrza podczas Bloga Roku 2014 :)

Nie Solo, ale blisko Molo, tak Wam polecam spędzić czas w tym miejscu, ponieważ jest ono otwarte dla wszystkich poszukujących wypoczynku w Sopocie. Wnętrza, to bardzo spokojny i neutralny klimat. Było mi bardzo miło spędzić tam weekend, bo to kwintesencja moich gustów, sami pewnie przyznacie, że to wnętrze z łatwością możemy zatytułować "apetycznym".

Wszystko dzięki neutralnemu podkładowi, który są jasne ściany, ewentualnie będące faktura pozostałości historii tego miejsca ... To stary dom wielorodzinny, budowany z cegły. Wysokie pomieszczenia są wspaniale podkreślone delikatnym wykończeniem sztukaterii, a akcent wprowadzają wzory na ścianach i posadzce. Czy trzeba czegoś więcej? W ten sposób, z takim podkładem i w zależności od nastroju możemy się bawić dekoracją: dodatkami, kolorami i pojedynczymi wolnostojącymi meblami. Pomysłodawczynią tego wnętrza są dziewczyny z pracowni Borysewicz Munzar.   

Przepis jest bardzo prosty, a jak efektowny! Jeśli nie wierzycie, to koniecznie musicie tam zaglądnąć będąc w Sopocie  :) więcej na temat tego miejsca możecie dowiedzieć się od Magdy z WnetrzaZewnetrza, która wywęszyła gdzie można kupić poszczególne elementy wykończenia i wyposażenia. 

foto // apetycznewnetrze | projekt Borysewicz Munzar | apartament Solo na Molo

Ola z apetycznego wnętrza

9 komentarzy:

 1. Bardzo surowe ale ciekawe wnetrza, miło byłoby tam spędzić kilka dni. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. O nie :D Na trzecim zdjęciu od końca wyszło na jaw, jak elegancko ścielę łóżka :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się tam :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobra nazwa, do zapamiętania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ślicznie! Ostatnio też weszłam w posiadanie tych świetnych musztardowych poduch z HM - uwielbiam je <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Z okazji zamiłowania do minimalizmu i industrialnych klimatów mówimy wielkie: TAK! takim wnętrzom. Odsłonięta cegła uroczo poszarpana. Chociaż i tak największe wrażenie robią pstryczki-elektryczki niczym z fabryki czy magazynu:) Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta witryna jest chroniona za pomocą mechanizmu reCAPTCHA. Jej użytkowników obowiązują: Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wzbudzaj poczucie odpowiedzialności, aktywnie kontrola telefonu dziecka! Takie podejście zapewnia bezpieczne środowisko cyfrowe, umożliwiając rodzicom odpowiedzialne prowadzenie dzieci przez świat online, promując jednocześnie otwartą komunikację.

  OdpowiedzUsuń

Instagram