Gdy umieściłam na blogu posta o porożach, wiele osób pisało, że są one często elementem dumy właściciela. Ja nie przepadam za takim wystrojem, jednak znalazłam dla poniektórych przyjemne rozwiązanie, a może nawet zamiennik ostrych rogaczy … natura w kuchni.
Zaskoczeni?
poroża, ściereczka z grafiką jelonka czy też kawałek gałązki tyle mogą wprowadzić natury do przestrzeni kuchni. Na dodatek niektóre z tych przedmiotów mogą służyć nam przy kuchennych pracach. jak widać gałązka podtrzymuje ściereczkę, po czym ona dekoruje i służy gdy chcemy wyjąć coś z piekarnika lub po prostu wytrzeć mokre ręce. CO ta natura potrafi zdziałać we wnętrzu ... :)
1 / 2 / 3
Bardzo podoba mi się ten motyw we wnętrzu, w kuchni także :) pozdrawiam
OdpowiedzUsuńRobiewdomu.blogspot.com
Ładnie, jedyne co bym zmienił to poroże - jakoś mnie nie przekonują takie ozdoby.
OdpowiedzUsuń;)
OdpowiedzUsuńKuchnia wygląda dosyć niecodziennie, nie często spotyka się tego typu wnętrza. Na uwagę zasługują tutaj nie tylko oryginalne meble, ale również oświetlenie, które sprawia, że kuchnia jest jasna i przestronna. Lampy zlokalizowane nad kuchennym blatem to idealne dopełnienie oświetlenia ogólnego.
OdpowiedzUsuńPiekne :) A co myslicie o tego typu propozycjach http://kuchnieportal.pl/aranzacje/0/270/jak-urzadzic-kuchnie.html ?
OdpowiedzUsuń