APETYCZNY PROJEKT: czyli krótkie historie dlaczego zostałam blogerką 4


To już czwarta blogerka, którą prezentuje apetyczny - projekt. Dla wszystkich Jagoda i jej świat. Z Jagoda, podobnie jak z Magdą spotkałam się podczas jednych z warsztatów i jak się okazało, nie tylko łączy nas blogowanie, ale także rodzinne strony. Jagoda także pochodzi i mieszka na południu Polski. W przeciwieństwu do innych dziewczyn, prowadzi bloga fotograficznego, jej zdjęcia naprawdę czarują! Ja już od dłuższego czasu mam zarezerwowana u niej sesję zaręczynową, także jeśli szukacie odpowiedniego fotografa, który uczyni ważne dla Was chwile jeszcze bardziej magicznymi ... macie go na wyciągnięcie ręki!

Za każdym razem gdy wchodzę na Świat Jagodowy znajduję piękne inspirujące zdjęcia, ale do tego nieraz bardzo osobiste wyznania autorki. To niesamowite jak zdjęcie może oddać nastrój autora ... Z drugiej strony Jagoda organizuje piękne sesje okolicznościowe. Jak się okazuje wiele osób, chce uwiecznić się nie tylko w wyjątkowych chwilach w życiu (ślub, narodziny dziecka, zaręczyny ...), ale też w zwykłym dniu, tak aby zachować siebie na przyszłość. Dla mnie jest to mały powrót do przeszłości, gdy dawniej ludzie fotografowali się z rodziną do pamiątkowej księgi, teraz również chcemy zachować odrobinę nas z przeszłości ... Jagoda potrafi znakomicie uchwycić takie chwile, zresztą poznajcie ją bliżej ... 

blog: swiatjagodowy.blogspot.com
od kiedy bloguję? od grudnia 2011, 2-3 razy w tygodniu
kim jestem na co dzień? Na codzień pracuję w pracwni architektury.
mój blog to... codziennych chwil łapanie i moja fotograficzna wędrówka.


TWÓJ BLOGOWY SUKCES I PORAŻKA ...
Dzięki blogowi i codziennemu obcowaniu z fotografią zrobiłam niesamowity postęp, zaczęłam nie tylko robić coraz więcej zdjęć, ale także robić coraz lepsze zdjęcia. Wracając do swoich zdjęć w archiwum bloga widzę, jaki milowy krok zrobiłam jeśli chodzi o obróbkę. Blog dał mi motywację. Porażka blogowa… dotąd takiej nie odnotowałam. No, może poza kilkumiesięczną przerwą. Blogowanie zwyczajnie mnie zmęczyło, czułam, że się wypaliłam, że męczy mnie już trochę ten blogowy świat. Na szczęście szybko mi przeszło :)


CO ZMIENIA BLOG W TWOIM ŻYCIU ...
Blog mnie motywuje. Uczy systematyczności, a także zarządzania swoim czasem, co zawsze było moją słabą stroną. Daje pozytywnego powera. Dzięki blogowi poznałam całe mnóstwo ciekawych ludzi (tych mniej ciekawych niestety też, ale skupiam się na pozytywach).

CO CIĘ MOTYWUJE DO BLOGOWANIA ...Ola z apetycznego wnętrza

8 komentarzy:

 1. Super inspirujący wpis, oby tak dalej!

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha :D Mam nadzieję, że nie zaliczam się do tych mniej ciekawych! :D

  My mieliśmy sesję z Jagodą i bardzo polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, tyle miłych słów Olu! :) Szukaj narzeczonego, bo ja, góry i aparat czekamy! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super artykuł. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim zdaniem blogi dla wielu osób to takie miejsca, w których przechowuje się swoje najlepsze fotografie i różne wspomnienia razem z całymi opisami. Wydaje mi się, że to świetna opcja i oczywiście bardzo fajny pomysł. Kiedyś temu wszystkiemu służyły albumy fotograficzne i niestety chyba teraz troszkę się od takich albumów odchodzi. Pamiętam, jak moi rodzice mieli mnóstwo albumów ze zdjęciami naszymi z różnych okazji, wakacji itd. U nas już tego nie ma. Znaleźć można raptem jeden album, w którym przechowuje się kilka zdjęć.

  OdpowiedzUsuń

Instagram