APETYCZNY PROJEKT: czyli krótkie historie dlaczego zostałam blogerką 2


Dziś kolejny dzień z apetycznym projektem. Chciałabym dziś przedstawić Wam pierwszą z moich koleżanek - blogerek, Magdę z bloga Wnętrza Zewnętrza. Magdę, z czystym sumieniem mogę nazwać: siostrą z wyboru. Poznałyśmy się na jednych z warsztatów blogerskich w 2013 roku, później przypadkiem odnalazłyśmy się podczas Blog Forum Gdańsk, miesiąc po tym poznałam Magdy męża Piotrka, a miesiąc po tym ostatnim spotkaniu cała jej rodzinka przygarnęła mnie pod swój dach, gdy nagle przeprowadziłam się do Warszawy ... Czy ktoś z Wam przygarnąłby pod swój dach zupełnie osobę, którą widział raptem dwa razy w życiu?

Wszyscy pytają "co daje Ci blogowanie?". Mi blogowanie dało mnóstwo prawdziwych znajomych, o których niestety trudno w obecnych czasach, gdy każdy ślepo pędzi za sukcesem. Dzięki Magdzie i jej rodzinie spokojnie poukładałam sobie nowy etap mojego życia w Warszawie. Mimo, że nie mieszkamy od dawna pod jednym dachem, wiem, że zawsze mogę na nich liczyć, jak jest mi smutno, czy też jak sąsiad zalewa mi mieszkanie. Dzięki, że jesteście! :) A teraz poznajcie Magdę i jej internetowy dziennik, zapraszam!

blog: wnetrzazewnetrza.pl
od kiedy bloguję? sierpień 2012, średnio 3x w tygodniu
kim jestem na co dzień? mama, blogerka, prowadzi własną działalność gospodarczą
mój blog to... wnętrza, dom, rodzina, ja, meble, dzieci, kolory


TWÓJ BLOGOWY SUKCES I PORAŻKA ...
Porażka... nie pamiętam żadnej! :)) Prawda jest taka, że nic, co robię, nie jest doskonałe, więc wszystko można potraktować w kategorii klęski. Wolę patrzeć optymistycznie, więc zawsze sobie powtarzam: mogło być gorzej! Lepiej zrobić krok do przodu i się przewrócić, niż stać w miejscu. Organizowałam spotkania blogerów i chociaż mam poczucie, że dużo dało się zrobić lepiej, widzę, jakie cudowne przyjaźnie powstały pomiędzy ludźmi, którzy przyszli na te wydarzenia. Może nie spotkaliby się, gdyby nie ja?


CO ZMIENIA BLOG W TWOIM ŻYCIU ...
Blog zmienia wszystko. Powoli, krok po kroczku, niepostrzeżenie... Ale zmienia na lepsze. Porządkuje, nadaje tempo, wymaga, pomaga nawiązywać znajomości i odnaleźć właściwych ludzi. Przestajesz być anonimowy. Stajesz się autorem bloga. Teraz każdy może sprawdzić, co lubisz, jak żyjesz. W kilkanaście minut można przekonać się, kim jesteś. Może brzmi strasznie, ale to bardzo pomaga. Zyskujesz wiarygodność! Przestajesz być kimś obcym i zaczynasz mieć większy wpływ na swoje życie.

CO CIĘ MOTYWUJE DO BLOGOWANIA ...


Ola z apetycznego wnętrza

8 komentarzy:

 1. Co tu dużo mówić: <3
  A gdyby nie blogi, byśmy się pewnie nigdy nie spotkały!

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowne takie znajomosci! wszystkiego dobrego dla was :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. blogosfera daje mnóstwo takich znajomości, dlatego zapraszamy :)

   Usuń
 3. Mega optynistyczny ten Apetyczny Projekt. Powinno być Optymistyczny Apetyczny Projekt. Bo czytając takie historie zystkuje się w wiarę w ludzi i można zobaczyć że są ludzie, którzy nie patrzą na świat przez chłodną kalkulację zysków i strat. Pozdrawiam Was obie bo jesteście wyjątkowe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super ten projekt. Fajnie będzie to czytać!
  Dzięki!

  robiewdomu.pl

  OdpowiedzUsuń

Instagram