3 rzeczy, które wybieram z nowej kolekcji HK Living


W styczniu pisałam Wam o nowej kolekcji House Doctor, a dokładnie o trendach wykorzystanych w stylizacji do tej kolekcji. To czas, kiedy pojawiają się wiosenne nowości w popularnych markach, a ja cenię go za to, że na prezentacjach można odnaleźć nie tylko nowe produkty, ale także inspiracje na szybką poprawę wnętrza ... 


A co spodobało mi się w kolekcji HK Living?

1.  a ż u r   zawsze dodaje lekkości pomieszczeniu, można stosować go w każdym wnętrzu, niezależnie od jego wielkości. W nowej kolekcji ażur występuje w wielu elementach: lampach, krzesłach, fotelach itp. 

2. d e l i k a t n e   l a m p y , które można wieszać pojedynczo lub w "bukiecie", wyglądają ja słodkie cukierki, na dodatek są dostępne w różnych kolorach, co możecie dokładnie zobaczyć na stronie Producenta.

3. n i e b a n a l n e   w i e s z a k i, kojarzą mi się z dziką Afryką, Wam także? Jednak jest to bardzo nietypowy sposób na typowy mebel, czy koniecznie wieszak musi mieć cztery nogi? Nie, wystarczy jedna! 
  

foto //

Ola z apetycznego wnętrza

7 komentarzy:

 1. Strasznie fajne rzeczy. Podobają mi się właśnie te wieszaki za tę"inność", pytanie tylko czy są praktyczne?

  OdpowiedzUsuń
 2. wieszaki super :)) przeczytaj ode mnie maila! przepraszam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Na tych zdjęciach najbardziej uwagę zwróciłam na świecznik :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne lampy! Oryginalne i idealnie pasują do tego wnętrza :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo podobają mi się takie lampy,ale wciąż zastanawiam się czy będą pasować do mojej jadalni do surowego drewniano metalowego stołu i krzeseł eams ..

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo podobają mi się takie lampy,ale wciąż zastanawiam się czy będą pasować do mojej jadalni do surowego drewniano metalowego stołu i krzeseł eams ..

  OdpowiedzUsuń

Instagram