Zimowa dekoracja - rogacze


Wiecie, jakie elementy dekoracji kojarzą mi się z zimą za oknem? Rogi ... To elementy, które zawsze wyróżniają ściany domów i ich właścicieli, bo przyznajcie ... czy każdemu w domu pasują tego typu dekoracje? 

Rogi. Pojawiają się w rożnych miejscach domu. pamiętam, jak u mojego wujka był podobnymi dzikimi dekoracjami wyłożony hol i klatka schodowa, zdobycze pochodziły z Afryki, gdzie spędził część swojego życia. To zawsze przypominało im lata spędzone z dala od rodzinnego domu, za którym tęsknili, ale także teraz z sentymentem wspominają dziką otchłań czarnego lądu... A może ktoś z Was jest miłośnikiem łowiectwa i dlatego u niego w domu pojawiają się takie akcenty? 

1 / 2 / 3 / 4

Ola z apetycznego wnętrza

7 komentarzy:

 1. Hej Oleńko ;) nawet nie wiesz jak bardzo chodzą za mną takie rogi... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawniej rogi kojarzyły mi się z ciemnymi salonami zastawionymi ciężkimi wielkimi meblami. Niedawno jednak zmieniłam zdanie - od kiedy poroże widuję na blogach i Pintereście w nowocześniejszych wnętrzach albo w wersji tekturowej lub pomalowanej na szalone kolory - nie mam nic przeciwko ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. mi siępodobają takie elementy wystroju, ale nie u mnie. bardziej kojarzą mi się z góralskimi chatami, obitymi drewnem :) mają swój urok, ale tylko na pewniem czas, później zaczynają już mnie męczyć, przytłaczać

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne, ale bardziej do leśnej chatki. Chociaż...gdybym miała większe mieszkanie...czemu nie?!
  Pozdrawiam. Kaśka

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny pomysł taka dekoracja !!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa propozycja. Będziemy musieli ją rozważyć. Za kilka miesięcy kupujemy własne mieszkanie, ale już teraz chcemy podjąć wszystkie decyzje związane z aranżacją (aby nie mieszkać w pustym mieszkaniu).

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie poroża najbardziej pasują mi do góralskiego wystroju i drewnianych mebli. To połączenie jest po prostu bajeczne

  OdpowiedzUsuń

Instagram