Zawsze marzyłam o tym aby w sypialni, prócz drewnianego łóżka, mieć dwa meble: wolnostojące wieszak, gdzie będę mogła powiesić swoją ulubioną sukienkę i potraktować nawet jako dekorację oraz ... parawan ... Tak się złożyło, że razem z
firmą produkującą okiennice wpadliśmy na pomysł, aby wykorzystać przesłonę okien do zupełnie innego projektu. W ten sposób powstał mój wymarzony parawan! Pomysł bardzo się spodobał obu stronom i został szybko zrealizowany. drewniana przesłona jest bardzo ciekawym rozwiązaniem szczególnie dla małego mieszkania. Udało mi się już ją przetestować! Gdy chwilowo mieszkała u mnie koleżanka parawan pomógł nam w rozdzieleniu niektórych funkcji pokoju, w ten sposób powstała przymierzalnia :) czy też garderoba, za którą można było szybko ukryć nieporządek.
Pewnie jeszcze nie raz pokażę Wam jak towarzyszy mi parawan.
foto // apetycznewnetrze | parawan:
inwood.pl
Super pomysł z tym parawanem! Piękna jest też ta pościel w kratkę? Czy to jest f&f home?
OdpowiedzUsuńto nie pościel tylko pled i poducha :) tak, z zimowej kolekcji F&F Home
Usuńmarzy mi się właśnie taki parawan, niestety nie mam wystarczająco dużo miejsca, żeby go ustawić :(
OdpowiedzUsuńparawan to rewelacyjne rozwiązanie :)
OdpowiedzUsuńBardzo praktyczny element wnętrza :)
OdpowiedzUsuńAle to pierwsze zdjęcie fantastyczne!
OdpowiedzUsuńdzięki! :) akurat trafiłam na słońce :)
UsuńŚwietnie wygląda :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam, Kasia
Kasmatka
mmm rzeczywiście pięknie to wygląda, a no własnie ten kozuszek + krata gdzie można dostać coś takiego? Pod jaką nazwą szukac podobnych futrzaków? ;)
OdpowiedzUsuńAgata
F&F Home, zimowa kolekcja :)
UsuńBardzo ciekawy parawan...
OdpowiedzUsuńSuper parawan :)
OdpowiedzUsuńParawan fajna rzecz.
OdpowiedzUsuńWłaśnie doszłam do wniosku,że zbyt praktycznie zaprojektowałam mój dom - nie mam czego od czego takim parawanem oddzielić. :-/
myslę, że zawsze coś się znajdzie :) a jak nie, to chociażby na ozdobę!
UsuńPodoba mi się pomysł parawanu i dodaje lekkości sypialni, nawet nutkę romantyczności jak jest w czystej białej barwie :)
OdpowiedzUsuńRomantyczność, to chyba moje pierwsze skojarzenie z tym meblem :)
UsuńPled w kratę - cudowny!!!! Jaka to marka??
OdpowiedzUsuńw przyszłym tygodniu pokażę Wam go z bliska :) F&F Home
Usuńświetny parawan! W szczególności uroku dodaje mu, że jest biały i nie przytłacza, nawet z małym pomieszczeniu. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńdokładnie tak, masz racje, a co najważniejsze, gdy nie jest potrzebny to szybko można go złożyć i schować np. za szafę lub drzwi :)
UsuńParawan, super pomysł! a takie okiennice też byłyby świetnym rozwiązaniem :) ja planuję podobne ażurowe drzwi do garderoby dostępnej z sypialni :)
OdpowiedzUsuńświetny pomysł :D
OdpowiedzUsuńSuper wpis
OdpowiedzUsuńBardzo ciekawie
OdpowiedzUsuńTen wpis jest bardzo ciekawy
OdpowiedzUsuńPodoba mi się ten wpis
OdpowiedzUsuńCiekawy wpis
OdpowiedzUsuńSuper wpis
OdpowiedzUsuńPodoba mi się ten wpis
OdpowiedzUsuńTen wpis jest bardzo ciekawy
OdpowiedzUsuńŚwietny wpis
OdpowiedzUsuń