Ciemny apartament


To zdjęcie powyżej zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Chciałoby się tam chwilę pobyć, czy też tak uważacie? Następnie zobaczyłam kolejne zakątki tego mieszkania i zapomniałam o tym, że jest ono całkowicie w ciemnych barwach … Niesamowita przestrzeń wypełniona szarością i czernią. Sami zobaczcie.


C i e m n o   w s z ę d z i e …
Według mnie, ogromną plusem tego miejsca jest wysokość pomieszczeń, która potrafi pomieścić dużo światła wpadającego przez równie wysokie okna. Dzięki temu ani ciemne ściany, ani równie mroczny sufit nie przytłaczają, tylko pięknie oprawiają wyposażenie i detale. Sztukateria jest tu bardzo pomocna wisienką, która dzięki czerni staje się jeszcze bardziej widoczna.

K u r t y n a   i   K u c h n i a …
Poza ciemnymi barwami moją uwagę przykuła tu również kuchnia, która jest nietypowa i niskobudżetowa. Jak zauważycie, nie ma w niej zamykanych szafek, skrzydła drzwiczek zastąpiła zasłona, którą na czas pracy można okryć i mieć pełen dostęp do kuchennego magazynu, a gdy wpadną niezapowiedziani goście szybko zakryć kurtynę.

N i e t y p o w e   m i e j s c e    p i e k a r n i k a …
Innym ciekawym detalem jest miejsce dla pieca, dokładnie we wnęce kominkowej …

Podoba Wam się?
foto //

Ola z apetycznego wnętrza

10 komentarzy:

 1. Faktycznie, wnętrze interesujące. Nie przepadam za odcieniami szarości, ale tutaj wyszło to w taki sposób, że nie ma się wrażenia przygnębienia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miejscami troche za ciemno ale i tak jest super:)

  OdpowiedzUsuń
 3. pokój wyszedł lepiej niż kuchnia. w każdym razie lepiej niż ściana czarna z piekarnikiem. A pokój jak dla mnie świetnie: wysoki, dużo światła i jasna podłoga i dodatki :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. uroczo :)) bardzo lubię taki słoneczny- zółty akcent :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ach to wyjście na ogród, super! Przeraza mnie tylko korzystanie z tak usytuowanego w ,,wnęce" pieca musi być bardzo niewygodne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie ... dlatego uważam, że jest on tam tylko na ozdobę ;)

   Usuń
 6. Pokój zdecydowanie dużo lepszy od kuchni. Troszkę z mało funkcjonalna ta kuchnia. Przynajmniej takie wrażenie sprawia. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękna kuchnia, reszta standardowa dość, ale kuchnia mnie zachwyciła.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mówiąc szczerze preferuję, gdy w mieszkaniu jest nieco ciemniej. Nie przepadam za jasnymi przestrzeniami, nie czuję się w nich zbyt dobrze. I między innymi dlatego, gdy tylko kupiłam swoje mieszkanie, zdecydowałam, że na ścianie znajdzie się butelkowa zieleń oraz szarość. Obecnie, jestem na etapie wykończania swojego mieszkania. Chciałabym zabezpieczyć się jak najlepiej przed robactwem. Czy powinnam zaopatrzyć się w moskitierę? Zastanawiam się nad zakupem drzwi moskitierowych od https://www.agatarolety.pl/katalog/kategoria/moskitiery

  OdpowiedzUsuń

Instagram