Najchętniej czytane posty w 2014 roku


Pamiętacie podsumowanie z ubiegłego roku? Było to tak niedawno ...Coś się kończy, a coś tajemniczego zaczyna... od zawsze grudzień był dla mnie nie tylko zabieganym czasem, ale także niosącym pewna tajemnicę. Co przyniesie 2015 rok? Przekonamy się już niedługo, a co wydarzyło się w minionym roku? Dziś w ramach podsumowań, chciałam Wam przypomnieć 9 najchętniej czytanych postów od stycznia 2014 roku.

1. P r z y t u l n e   m i e j s c e   d o   p r a c y  i   w y p o c z y n k u  - każdy z nas ma takie miejsce w swoim domu, dlatego ten post był bardzo chętnie przez Was odkrywany, aby móc spojrzeć na ta przykładową przestrzeń.
2. J a k   m i e s z k a   s i ę   n a   W a r s z a w s k i e j   P r a d z e? - pewnie wielu z Was ulega stereotypom i wręcz nie chce zbliżać się w kierunku tej dzielnicy ... jednak spójrzcie na to wnętrze, bo oczarowało już wielu! 
3. L e t n i e  s k o j a r z e n i a :  w a k a c j e   v i n t a g e - gdy zima za oknem, chętnie spoglądamy na tego typu pomysły na spędzenie letnich wakacji ...
4. P O L S K I E   S M A K I:   M a g i e l - to jeden z nowszych cykli, który pojawił się w 2014 roku na blogu, kolorowe poduszki i sympatycznie stołki Magla urzekły nie jednego z Was!
5. P a s t e l o w a   k u c h n i a - to jeden z nowszych postów, ale jak bardzo szybko przez Was polubionych. Każdy z nas choć trochę lubi pastele, ale nie wiem kto, prócz miłośników stylu shabby chic skorzystał by z nich w projektowaniu kuchni ... tu jest bardzo dobry tego przykład.
6. D l a c z e g o  w a r t o  w y b r a ć  o k r ą g ł y  s t ó ł ? - post w stylu: porady, zawsze warto zadać sobie kilka pytań o móc podjąć ostateczną decyzję, bo dlaczego warto zainwestować w okrągły stół?
7. M i e s z k a n i e   w   s z a r o ś c i a c h - kolor szary ... mam coś więcej komentować? ;)
8. K o b i e c e   w n ę t r z e  - na blogu pojawiło się w tym roku wiele kobiecych wnętrz, jedno z nich przypadło Wam do gustu :)
9. D o m   z   p e r e ł k a m i - wpisy z zestawieniami stare/nowe są jednymi z Waszych ulubionych.

Szczęśliwego Nowego Roku! :)

Ola z apetycznego wnętrza

8 komentarzy:

 1. Podsumowania.... Mój ulubiony post? Pierwszy, z przytulnym mieszkaniem. Czekam na dużo ciekawych wnętrz w nowym roku :)
  Pozdrawiam
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 2. A mi się spodobał post pastelowa kuchnia. Niewymieniony tutaj post o domowej galerii też wpadł mi w oko :)
  Pozdrawiam ciepło! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za każdy post i pasję z jaką realizujesz apetyczny projekt! :) Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 5. Oluś wszystkiego dobrego w nowym roku. Niech wena cię nie opuszcza, żebyś przez cały 2015 miała siłę i ochotę nas inspirować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki Marta! :) i wzajemnie! oby blogosfera wnętrzarska jeszcze bardziej się rozwijała :) może jakaś w kawa w nowym roku?

   Usuń

Instagram