Szalona współczesna łazienka?


Ostatnio, gdy pisałam o 5 pytaniach, które warto sobie zadać przed remontem łazienki, wielu z Was zwróciło uwagę na zdjęcia, a dokładnie aranżacje łazienek. Dziś wybrałam dla Was kilka przykładów ... no właśnie, bo jak wyglądają współczesne łazienki? 

czy można powiedzieć, że są szalone?
chyba tak, zobaczcie na ich różnorodność 1 / 2 / 3 / 4 / 5 

Ola z apetycznego wnętrza

11 komentarzy:

 1. ja chcę pierwszą łazienkę! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. nie mogę się zdecydować, którą bym wybrała, 4 lub 5. są piękne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie zdecydowanie 1 i 3. Fajnie, że podałas kilka zupełnie różnych propozycji kolorystycznych, bo dzieki temu można zobaczyć jak prezentują się łazienki w całej gamie kolorystycznej.Łazienka z 3 zdjęcia to dokładnie taka, jaką rzeczywiście bym sobie wyobrażała po wypowiedzeniu słowa, nowoczesna.

  OdpowiedzUsuń
 4. z pierwszej poproszę wannę i wieszaczki, z drugiej cegłę i sufit, z trzeciej podłogę, z czwartej kosz i lampę, a z piątej kafelki i czarne dechy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. podłoga w pierwszej po prostu obłędna! marzy mi się taka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Łazienka to wyjątkowe pomieszczenie w domu :) Pamiętam jak urządzałam własną, każdy detal był ważny. Moim faworytem też jest łazienka numer jeden :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czarna wanna z pierwszego zdjęcia to nasz numer jeden :) Betonowy blat też robi klimat.
  Pozdrawiamy,
  https://www.facebook.com/salonplytek

  OdpowiedzUsuń
 8. 40 year old Speech Pathologist Cami Hanna, hailing from Bow Island enjoys watching movies like "Sound of Fury, The" and Wood carving. Took a trip to Ilulissat Icefjord and drives a DeVille. opis

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja chciałabym aby u nas w łazience była wanna wolnostojąca, akurat mamy dużą łazienke więc bez problemu się zmieści, strasznie mi się podobają takie wanny, widziałam też ciekawe projekty tutaj https://projektowanie-wnetrz-online.pl/projektowanie-lazienki-online no nie wiem od czego zacząć, mam tyle pomysłów ale jakos cięzko się za to zabrać.

  OdpowiedzUsuń

Instagram