Surowy dom rodzinny


Zawsze wydaje mi się, że jeśli w rodzinie są małe dzieci, dom powinien być przytulny. W tym przypadku nie jest tak do końca. Owszem występuje tu dużo naturalnych materiałów, które ocieplają wizualnie szczególnie część jadalni, ale zimna podłoga równoważy ten sielankowy widok ... Mnie najbardziej podoba się tu jadalnia, a co zaskakuje?


Zaskakuje kuchnia. Jest baaaardzo industrialna. Dodatkowo towarzyszy jej drewno i marokańskie wzory wprost z mozaiki. Kilka nowych i gładkich sprzętów równoważy ten obrazek. 
foto //

Ola z apetycznego wnętrza

19 komentarzy:

 1. Aj, jak ja lubię takie wnętrza! I jeszcze ta ściana z farbą tablicową - marzenie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bym tak nie demonizowała tych industrialnych stylów - ciepły, fajny klimat ;) odrobina stali i betonu nie zamieniła jeszcze żadnego mieszkania w krainę lodu. Chodzi przecież o balans między materiałami. Pozdrawiam Ola

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dzieciaki rozsypią na podłodze klocki lego, to od razu będzie przytulniej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ciekawa aranżacja. wydawać by się mogło, że atrakcyjne wnętrze jest albo utrzymane w stylu klasycznym, albo skrajnie "błyszczy nowością". a tu tymczasem okazuje się, że w przypadku talentu dekoratorskiego, ze wszystkiego da się wyczarować wnętrze, które zachwyca :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oo, moją lodówkę widzę! :D
  Żaden z elementów z osobna nie przypadł mi tak do końca do gustu, ale razem trzeba przyznać, że wyglądają cudnie. Masz rację, jadalnia urzeka.

  zapraszam do mnie na: http://codzienne-przyjemnosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziecięcą energię wprowadziłyby na pewno kolory. Trochę faktycznie ich brakuje, jednak wnętrze jest tak osobliwe, że i bez nich ardzo mi się podoba. Podłogi są interesujące.

  OdpowiedzUsuń
 7. Też lubię takie wnętrza, ale to raczej nie do domu rodzinnego z gromadką dzieci ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. ja mam ścianę z farbą tablicową u siebie,tolixy moje marzenie przy barku w jadalni ,ja wciąż szukam fajnej lampy do jadalni.. tutaj są świetne

  OdpowiedzUsuń
 9. jest surowo....efekt taki można też uzyskac przy pomocy cegły, czy klinkieru..dobierając odpowiedni odcień. mam nowe pomysły, lampy już są , krzesła i stól tez..

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ciekawa aranżacja, która łączy w sobie elementy klasyki i nowoczesności.

  OdpowiedzUsuń
 11. Totalnie oryginalne wnętrze, super

  OdpowiedzUsuń
 12. Z pewnością ta aranżacja jest wyjątkowa i jeśli chodzi o mnie bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 13. Niesamowicie wartościowy wpis. Super

  OdpowiedzUsuń
 14. Ciekawe podejście do aranżacji.

  OdpowiedzUsuń
 15. Niezwykle oryginalne jest to wnętrze

  OdpowiedzUsuń
 16. Dom rodzinny to serce naszej wspólnoty. Tutaj dzielmy radości, wspieramy się w trudnych chwilach i tworzymy najpiękniejsze wspomnienia.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ta aranżacja należy do bardzo odważnych.

  OdpowiedzUsuń

Instagram