Pastelowa kuchnia


Tak jak wspominałam na moim fanpage'u, ten tydzień będzie obfitował w kuchenne tematy. Dziś chciałam Wam pokazać pastelową kuchnię, która ostatnio wpadła mi w oko. Szczerze? Sama nie wiem czy chciałabym stać się jej posiadaczką, ale zdecydowanie jest ona wyborem dla ... odważnych osób.

Niby pastele, które są symbolem ciepła, przytulności i delikatności, a z drugiej ... w tej wersji, dokładnie scenerii wydają się bardzo surowe. Mebelki, wręcz jak z domku dla lalek, z nutką klimatu PRL. Mi się podoba, choć lubię bardziej przytulne miejsca do przygotowywania posiłku. Stąd chętnie porwałabym gdzieś paletę kolorów przy stole jadalnianym ... cudna!

foto //

Ola z apetycznego wnętrza

7 komentarzy:

 1. Taak, podłoga jest cudna, a mebelki nieco w barbiowym stylu, kolorowy panel frontów wygląda bardzo ciekawie a szklana ściana to świetny sposób na oddzielenie kuchennych zapachów od reszty mieszkania :) Pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem czemu, ale fronty szafy kojarzą mi się z czekoladkami w pudełeczku. Bardzo apetycznie, nomen omen.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie wysokie pomieszczenia:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie osobiście najbardziej urzekająca jest tutaj drewniana podłoga - uwielbiam to skrzypienie pod nogami.

  OdpowiedzUsuń
 5. 22 years old Programmer III Glennie Blasi, hailing from Vancouver enjoys watching movies like "Hound of the Baskervilles, The" and Swimming. Took a trip to Pearling and drives a Ferrari 275 GTB/C. kliknij tutaj, aby przeczytac

  OdpowiedzUsuń

Instagram