Mieszkanie wprost do zamieszkania


W tym tygodniu na blogu będzie kilka tematów kuchennych, przy okazji poszukiwań odpowiednich zdjęć trafiłam na mieszkanie, które chciałam Wam pokazać. To chyba kwintesencja tego co podoba mi się najbardziej: połączenie starego z nowym, czyli jak sympatycznie mogą sąsiadować z sobą przedmioty z duszą i te nieco młodszego pokolenia.


Nie jestem przekonana tu do stołu w kuchni i do siedziska w przedpokoju. Siedzisko nie jest do końca w moim guście, według mnie lepiej wyglądałyby tu nawet zwykłe palety z poduchami. Stół w kuchni jest dla mnie miejsce, które powinno być sterylne, dlatego w tym przypadku pozostawiłabym konstrukcje mebla, a wstawiłabym nowy blat. To moja opinia, a jaka jest Wasza?


foto //

Ola z apetycznego wnętrza

4 komentarze:

 1. Mieszkanko fajne, stół w kuchni faktycznie nie jestem pewna czy apetycznie by mi się jadło, pewnie bym coś pokombinowała, ale ogólnie mieszkanko na duży plus, fajnie prosto urządzone połączenie starego z nowym super. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne, klimatyczne wnętrze. Uwielbiam taki surowy vintage. Pozdrawiam :) Magda

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja się zgadzam z twoją opinią i jeszcze sobie westchnę ach jo :)))))piękne mieszkanie

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie podzielam Twoje zdanie na temat siedziska i stoły, dokładnie z tych samych powodów :) Zwłaszcza stół nie zachęcałby mnie do jedzenia, na takiej "staro-brudnej" powierzchni. Jednak trzeba przyznać, że ma swój urok i na zdjęciach wygląda ładnie :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram