Apetyczne wnętrze na wizji ... bo, co zrobisz z tą ścianą? ;)


Przez ostatnie kilka tygodni dużo się działo ... i nadal się dzieje. Szczerze mówiąc, nie miałam już siły wieczorem siadać przed komputerem, dlatego wszystko co mogłam szybko wprowadzić na blog wprowadzałam w podróży, stąd mniej postów na blogu, ale ... dziś mogę pokazać Wam zalążek naszej pracy...

Apetyczne Wnętrze na wizji. Nigdy nie myślałam o tym, aby pokazać się Wam "prawie na żywo", a tu ... spontaniczny pomysł i projekt, a do tego wspaniała grupa pozytywnie zakręconych ludzi z TVIP. To mój blogowy video debiut, dlatego liczę na Wasze wsparcie i opinie oczywiście, na nic się nie obrażę!

Efekty naszej pracy możecie zobaczyć już dziś, a kolejne jej etapy zobaczycie podczas Webinara z wnętrzarskimi poradami ekspertów i projektantów. Jesli chcecie zostać uczestnikami panelu dyskusyjnego ZAREJESTRUJCIE SIĘ  T U T A J

Dodatkowo to co działo się za kulisami nagrania zapowiedzi oraz bieżące informacje na temat wydarzenia możecie śledzić na Fanpage'u. Wielokrotnie pisaliście, że chcielibyście oglądać więcej tematów o praktycznym zastosowaniu materiałów czy też usłyszeć kilka porad fachowców, to właśnie szansa na odpowiedź.

Kochani zapraszam Was na Wydarzenie
bo mam ogromną nadzieję, że to początek czegoś nowego i jak bardzo przez Was wyczekiwanego!

Mam nadzieje, że się wirtualnie spotkamy! Więcej informacji już wkrótce :)

Ola z apetycznego wnętrza

10 komentarzy:

 1. To super :) Zapowiada się świetnie!
  Pozdrawiam Marta :)

  OdpowiedzUsuń
 2. hej Ola! fajnie zobaczyć Ciebie prawie na żywo! :))) jaka Ty śliczna i jak ładnie mówisz, a na dodatek kompletnie nie widać u Ciebie tremy! jesteś stworzona do tego typu wystąpień! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wow
  ależ pięknie wyszłaś i z jaką swobodą się wypowiadałaś, Olu
  życzę sukcesów :****

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja się już zapisałam, fajna inicjatywa!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fenomenalny pomysł! Gratuluję serdecznie i będę stałym widzem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie Ola, kibicujemy dalszej karierze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo jestem tego ciekawa ;] Lubię nowoczesne rozwiązania :P

  OdpowiedzUsuń

Instagram